Používání rtěnky je opět na vzestupu, což je jedině dobře, protože s její pomocí může náš obličej zase trochu více vyniknout a získat úplně jinou jiskru. Mnoho žen si ale s výběrem správné rtěnky neví rady a při rozhodování, který odstín či barva je pro ně vhodná, jednoduše tápou.

Možná i vás rtěnky lákají, ale stejně jako mnoho dalších žen a dívek netušíte, jak si pro sebe vybrat správnou barvu. Při rozhodování vám může pomoci znamení zvěrokruhu, ve kterém jste se narodily.

Znamení Berana

Pokud jste narozené ve znamení Berana, neváhejte a vybírejte červené až rudé rtěnky, které jsou výrazné a dominantní úplně stejně jako vaše mnohdy tvrdohlavé znamení.  Bránit se nemusíte ani lesklým rtěnkám.

Znamení Býka

Ženám narozeným v tomto znamení lichotí zemité odstíny rtěnek, mezi které můžeme zařadit všechny odstíny hnědé, jimž se při výběru určitě nevyhýbejte. Skvělou volbou jsou i hnědorůžové rtěnky, které vám budou náramně slušet.

Znamení Panny

Narodily jste se ve znamení Panny? V tom případě určitě dáváte přednost  jednoduchosti a pokud jde o make-up, nechcete na sebe příliš upozorňovat. Proto vybírejte jemnější tóny rtěnky, ideální jsou nude odstíny, případně můžete sáhnout jen po obyčejném lesku na rty.

Znamení Štíra

Štírkám nechybí charisma, které rády zvýrazní i svým líčením. Nejvíce vám budou slušet tmavé rtěnky, ideálně třeba v odstínů bordó nebo vínová, tyhle barvičky vám dokonale padnou.

Znamení Raka

Pokud jste narozené ve znamení Raka, milujete obecně pastelové barvičky, na které můžete  vsadit i tehdy, budete-li pro sebe vybírat vhodnou rtěnku. Slušet vám bude jemně růžová rtěnka, stejně jako třeba lososová nebo růžovočervená.

Znamení Blížence

Ženy narozené v tomto znamení mají mnohdy dvě strany tváře, to samé platí i v líčení, někdy mají raději jednoduchost, jindy zase výstřednost. Pokud vám můžeme poradit, s klidným svědomím sáhněte po metalických odstínech rtěnky, s nim zaručeně vyniknete!

Znamení Vodnáře

Vodnářky milují experimenty. Vy se vůbec nemusíte být lesklých rtěnek, přičemž slušet vám bude snad kterákoli barva. Hlavně když se to leskne, to je základ!

Znamení Váhy

Kdo se narodil ve znamení Vah, ten tíhne spíše k jemným, nenápadným a uklidňujícím barvám, a to nejen v líčení, ale i v oblečení. Pokud jde o volbu rtěnky, sáhněte po světle růžové, se kterou neuděláte chybu.

Znamení Lva

Ženy narozené ve znamení Lva jsou rozené lvice, o kterých je známo, že na sebe rády strhují pozornost. Milují, když si jich jejich okolí všímá, což se  odráží i na volbě jejich líčení. Slušet jim budou rtěnky v sytě červených odstínech, se kterými je zaručeně nikdo nepřehlédne.

Znamení Střelce

Narodily jste se ve znamení Střelce? V tom případě jste ženy činu, jste akční a neposedné, což k vašemu znamení dokonale sedí. Oranžová barva je vaše výherní a na rtěnce se jí určitě bát nemusíte.

Znamení Kozoroha

Znamení Kozoroha je typické nejen svou tvrdohlavostí, ale také tím, že je na ně spolehnutí. Proto se ženy narozené v tomto znamení mohou spolehnout na tělové odstíny rtěnek, bránit se však nemusí ani jemné broskvové barvě.

Znamení Ryb

Kdo se narodil ve znamení Ryb, ten na své okolí působí jako snílek. Libujete si v lesku a třpytu, proto jsou právě tyhle rtěnky pro vás trefou do černého. Vybírejte mezi jemnými pastelovými odstíny.

Foto: Pexels.com, Pinterest.com.

Načítání...

Diskuze