Výběr plesových šatů

Prvních pár měsíců každého roku se pořádně nic neděje. Po Vánocích se čeká na Velikonoce, na to až přijde jaro a mezitím je pár měsíců klidu. Tyto měsíce nejsou ale ze společenského hlediska vůbec klidné, ba naopak. Konají se totiž v tomto období plesy, na které se často chystá mnoho lidí, a to především tací, kteří milují společenskou luxusní módu a společenské zvyky na plesech.

Poradíme vám s výběrem plesových šatů.

Šaty jako pro princeznu

Toužíte být hvězdou večera? Ples je tím pravým místem, kde můžete předvést, co se ve vás skrývá. Bojíte se nosit výrazné výstřihy, vysoké rozparky, nebo krajku, která při špatné kombinaci působí jinak, než byste chtěla?

Na každodenní nošení do práce, na výlety, na kafe s přáteli vybíráme často oblečení, ve kterém se cítíme pohodlně. Je to taková naše sázka na jistotu, kdy se nemusíme pravidelně ohlížet, zda nám něco nevykukuje, zda vše drží tam, kde má a zákeřná, ale nádherná krajka nás nekouše.

Ples je ale příležitostí obléct si šaty, ve které se každá žena bude cítit jako Popelka, nebo jiná z princezen v krásných šatech.

Tradiční barvy, netradiční střihy

Černá, červená, bílá a zlatá jsou takovými tradičními barvami plesových šatů. Pokud toužíte být originální a nepotkat na plese ženu ve stejných plesových šatech, vsaďte na netradiční střihy. Jaké máme na mysli? Nechte se inspirovat fotogalerií.

Šaty bez výstřihu dlouhé až po kotníky s vysokým rozparkem až k pasu jsou nenápadně sexy, ale tak dokonale stylové. S jistotou vám můžeme slíbit, že v šatech á la overal na plese nikoho nepotkáte.

Krajkový overal obepnutý širokou sukní vypadá naprosto famózně. Tento kousek jsme si vyloženě zamilovali. Tip: Tento typ šatů nejvíce vynikne v černé, která vás navíc opticky zúží, nebo ve zlaté.

Doplňky jako třešnička na dortu

Vaše šaty jsou krásné, stejně jako v takových šatech. Proto celkový plesový outfit zbytečně nepřeplácávejte výraznými doplňky, které jsou spíše na škodu. Vybrala jste si šaty s výrazným výstřihem? Vsaďte na náhrdelník, který bude pomyslnou třešničkou na dortu vašeho dekoltu i celkového outfitu.

Co se týče šatů bez výstřihu, tam můžete využít luxusních velkých náušnic nebo krásného náramku. Šmrnc vám dodají také stylové hodinky. Správná Popelka si přeci musí hlídat čas, aby o půlnoci byla zpátky doma, ne? Užijte si plesovou sezónu na plno.

Foto: Pinterest.


Avatar

NikolKurkova

Oblékání je odrazem člověka - malý kousek z toho, kdo jste, je v tom, co máte na sobě (M. Jacobs). Můžete být každý den za někoho jiného a zároveň sami sebou. Tohle kouzlo na módě prostě miluji.