Kabelka je skvělý módní doplněk, umí být ale i dost nepraktická. Nejen, že v ní kolikrát není dost místa na všechny věcí, ale hlavně může být nepříjemná na nošení. Při vyšší hmotnosti je dokonce nebezpečná pro zdraví. Bolavá záda určitě nechcete. Šetřete je a objevte kouzlo batohů. Na běžné nošení jsou ideální.

Batohy? Ty jsou přece na hory! Nebo ne?

Většina žen si vybaví školní nebo outdoorový batoh. Nic, co by si vzaly do práce. U těchto batohů je důležitá především jejich funkčnost. Jsou přizpůsobené tak, aby se v nich nosily těžké náklady. Mívají bederní popruhy, anatomicky tvarovaná záda, síťku na láhev apod. Vzhled jde v tomto případě trochu stranou. Studentské batohy se ještě jakž takž kombinovat dají, u outdoorových je to vyloženě nemožné. Sedí k nim jen turistická obuv a nepromokavá softshellová nebo šušťáková bunda.

Existují naštěstí i mnohem stylovější batohy! Nenosí se sice tak pohodlně, ale v porovnání s kabelkami jsou v tomto ohledu naprosto úžasné. Záda zatěžují rovnoměrně. A věřte nebo ne, i s nimi se dají vytvářet skvělé outfity.

Vybere si každá žena

K vidění jsou často batůžky z pravé či syntetické kůže. Vyrábějí se hlavně v černé barvě, výjimkou ale nejsou hnědé, žluté ani červené. K dostání jsou také batůžky textilní. Mezi nimi je na výběr z mnoha a mnoha různých stylů. Výběr tak lze přesně přizpůsobit tomu, co ráda nosíte. Jestli jste odvážnější a máte ráda neotřelou originalitu, sáhněte po výrazných barvách nebo zajímavých vzorech.

Prodávají se v různých známých řetězcích, které najdete v obchodním centru. Hledíte-li na kvalitu, doporučujeme navštívit obchod se specializací přímo na batohy a kabelky.

S čím kombinovat?

Se vším! Snad kromě přísně formálního společenského oblečení si můžete vzít batoh, k čemu vás zrovna napadne. Elegantnější kousky jdou spojit klidně se šaty a lodičkami. Hravé kousky kombinujte pro změnu k teniskám a šortkám či džínům. Brzy na ideální kombinace určitě přijdete a batohy si oblíbíte.

Foto: Unsplash.com.

Načítání...

Diskuze