Rozkveťte i na podzim s voňavou novinkou Bloom od Gucci

S koncem léta a blížícím se podzimem přichází také nová vůně z dílny italského domu Gucci. První voňavý počin jeho kreativního ředitele Alessandra Michele je opravdu ženský parfém s názvem Bloom.

Jak voní osobitost?

Květinové kampani propůjčila tvář herečka Dakota Johnson, kterou můžete znát například z erotické trilogie 50 odstínů. Po boku velmi osobité umělkyně Petry Collins. Ta režírovala poslední videoklip k neméně svérázné písni s názvem Fetish zpěvačky Seleny Gomez. Třetí tváří kampaně Gucci Bloom je modelka Hari Nef, která je jedním ze silných hlasů v tématice transgenderu.

Pro ženy, které se nebojí vystoupit z řady

Soudě dle výběru tváří kampaně je jasné, že parfém Gucci Bloom je sebevědomý a nebojí se jinakosti. Opěvuje ženy, nabíjí je sílou a vírou sama v sebe. Ať už potřebujete sebevědomí dodat nebo jen podtrhnout, Bloom vás nezklame. Parfému dominuje pižmo a tuberóza, jasmín mu dodává na ženskosti. Pro Alessandra byl návrh parfému krásným únikem ze světa módy. Ingredience unikátně smíchal jeden z nejlepších parfumérů na světě Alberto Morillas a přivedl tak Alessandrův návrh na světlo světa.


Avatar

Redakce

Bavíme, radíme a inspirujeme. Jsme FashionMagazin.cz a na českém internetu fungujeme už od roku 2012!