Jsou stylové, vykouzlí úžasnou postavu a na léto jsou jako dělané. Řeč je o kalhotách paperbag, které právem patří mezi nejoblíbenější střihy kalhot. Poradíme vám, které postavě budou lichotit i jak je nosit. 

Paperbag se představuje

Paperbag jsou kalhoty, které mají vyšší pas zdobený výraznou mašlí jako pásek. Ta je pevnou součástí kalhot. Zbylá část kalhot je volného střihu, který se postupně směrem ke kotníkům zužuje. Některé kalhoty zdobí ještě řasení v oblasti pasu, které ale mnohdy opticky přidává pár kilo navíc. Což nás přivádí k dalšímu bodu, a to které postavě bude tento trend slušet.

vitez-mezi-kalhotami-paperbag-11
vitez-mezi-kalhotami-paperbag-10

Kalhoty podle typu postavy

Vzhledem ke svému extravagantnímu střihu se kalhoty bohužel nehodí pro typy postav do tzv. jablka. Ženám s touto postavou by kalhoty jen uškodily. Paperbag by ale neměl chybět v šatníku ženám, které mají chlapeckou postavu, protože dokáží vytvořit ženské křivky. Dále sluší také ženám s postavou do tzv. hrušky. Výrazná mašle v pase krásně zdůrazní vosí pas a široké boky se schovají pod volný střih kalhot.

vitez-mezi-kalhotami-paperbag-01
vitez-mezi-kalhotami-paperbag-02
vitez-mezi-kalhotami-paperbag-08
vitez-mezi-kalhotami-paperbag-06

Do práce i na volný čas

Paperbag jsou vhodné nejen na volný čas, ale i do práce. Držte se pravidla – spodní část volná, vrchní na tělo. Abyste docílily dokonalého kontrastu, doporučujeme k volným paperbag sáhnout po elegantnímu tílku na tělo, které skvěle podtrhne vaše ženské křivky.

Tip redakce: Paperbag v pastelových tónech jsou vhodné i na více společenské akce.  

vitez-mezi-kalhotami-paperbag-04
vitez-mezi-kalhotami-paperbag-12
vitez-mezi-kalhotami-paperbag-07

Foto: Pinterest, Reserved.