Virtuální adresy v USA umožňují laciné nákupy TOP světové módy

Patříte mezi slečny či ženy, které milují značkovou módu? Nemáte ovšem zrovna přehršel přebytečných peněz na to, abyste si pořídili například značkovou kabelku značky Gucci či poslední módní výstřelek značky Ralph Lauren, Levi či například značky Hilfiger? V tom případě byste měli vědět, že právě tyto a mnohé další módní značky lze za o poznání nižší cenu pořídit právě v USA.

Nyní si tak jistě říkáte, že se porozhlédnete po e-shopech právě v USA a zboží si objednáte až domů a ještě ušetříte peníze, není tomu tak? Háček je v tom, že e-shopy v USA zboží nezasílají do ČR. Jedinou možností, jak si toto zboží pořídit a nechat si ho zaslat až domů, tak je, zřídit si adresu právě v USA, odkud si následně budete moci nechat zaslat zboží až k vám domů. Tuto virtuální adresu vám poskytne právě Planet Express.

View this post on Instagram

It's possible with Planet Express :3 https://buff.ly/2Ecl8Lq

A post shared by PlanetExpress.com (@myplanetexpress) on

Značné cenové rozdíly mluví za vše

Dámské či pánské polokošile značky Tommy Hilfiger seženete v USA za cenu zhruba 145 Kč, tričko Under Armour lze pořídit již za 280 Kč. Za zhruba 480 Kč posléze seženete například značkové boty Nike či Adidas. V našich končinách byste zmíněné tričko Tommy Hilfiger pořídili za ceny okolo 700 až 800 Kč. V případě trička Under Armour se u nás cena pohybuje od 400 do 1.000 Kč i více. O kabelkách Gucci ani nemluvě. Ty se u nás pohybují v řádech několika tisíců korun. Značné cenové rozdíly tak hovoří ve prospěch nákupů v USA jednoznačně, nemyslíte?

Jak celý proces nákupů funguje?

Systém zasílání balíků do ČR za pomoci virtuální adresy v USA spočívá na velmi prostém principu. Planet Express zařídí, abyste v USA získali vlastní adresu, ze které se vámi objednané zboží následně bude moci zaslat do ČR. Stačí, když si na Planet Express založíte účet tím, že se zaregistrujete a získáte od nás adresu pro své následné nákupy. Získáte tak americkou adresu, díky které budete mít na skladu Planet Express vymezené místo na skladě, kde budete moci balíky přijímat. Dále stačí, když začnete nakupovat na jakémkoliv americkém e-shopu a necháte si následně zaslat jakýkoliv druh zboží na náš sklad. Po obdržení balíku vás budeme informovat e-mailem a vy si ho následně budete moci nechat zaslat na jakékoliv místo na světě.


Avatar

Redakce

Bavíme, radíme a inspirujeme. Jsme FashionMagazin.cz a na českém internetu fungujeme už od roku 2012!