Victoria’s Secret a její ex andílci

Victoria’s Secret – nejznámější značka spodního prádla na celém světě. Tato značka je známá také svými nápaditými módními přehlídkami, které se konají každý rok v jiné zemi. Modní přehlídky v sobě skrývají několik témat a vystupují na nich přední zpěváci, zpěvačky a hudební skupiny. Víte jak vznikla a jaké české krásky měly tu čest být jedním z andílků?

Značka Victoria’s Secret vznikla v roce 1977 a ačkoliv si mnoho lidí myslí, že její zakladatelkou byla žena, opak je pravdou. Značku založil muž jménem Roy Raymond. Royovi totiž samotnému nebylo příjemné nakupovat spodní prádlo pro manželku a chtěl ukázat všem mužům na celém světě, že nákup spodní prádla může být i příjemný a zábavný. Troufáme si říci, že se Royovi podařilo mnohem více.

Mít v šatníku Victoria’s Secret chce totiž každá žena a pro muže je nákup spodního prádla pro svou milou jednoduchým úkolem. Pro Victoria’s Secret chodilo mnoho modelek, mimo jiné i české modelky Karolína Kurková a Daniela Peštová. Pojďme si o nich říci trochu více.

Karolína Kurková

Jedna z nejznámějších českých modelek se k modelingu dostala v pouhých patnácti letech. Její modelingová kariéra nabrala rychlé obrátky, protože už v sedmnácti letech se odstěhovala do New Yorku, aby se modelingu věnovala naplno. Na módních přehlídkách Victoria’s Secret se objevila v letech 2005 – 2008. Přesto, že jako andílek působila krátce, stala se nezapomenutelnou členkou této party především díky své vysoké postavě a dlouhým nohám, na které se přítomni nemohli vynadívat.

Daniela Peštová

Další českou kráskou patřící do skupiny bývalých andílků je Daniela Peštová. Daniela se proslavila především tím, že se dvakrát objevila na titulní straně časopisu Sport Illustrated. Mimo Victoria’s Secret spolupracovala také s L’Oréal Paris. Andílkem byla Daniela v letech 1997 – 2002. Na modních přehlídkách se objevila po boku modelky Banks nebo Mulder.

Tyra Banks

Tyra je modelka, herečka, moderátorka a zpěvačka. Tato kombinace ji vynesla do nejvyšších pater Hollywoodu. Znát ji můžete nejen jako andílka značky Victoria’s Secret, ale Tyra chtěla využít své zkušenosti v modelingu a předat je dál mladým nadějným modelkám. Založila svou vlastní společnost Ty Ty Baby Productions, která produkovala nejznámější soutěž pro začínající modelky Amerika hledá topmodelku. Mezi andílky Victoria’s Secret patřila v letech 1997 – 2005.

Miranda Kerr

Australská modelka, která se proslavila především jako manželka herce Orlanda Blooma také patřila mezi slavné modelky Victoria’s Secret, a to jako první Australanka. Smlouvu s Victoria’s Secret podepsala v roce 2007 a na módních přehlídkách se objevila až do roku 2013.

Foto: Pinterest, Instagram.