Victoria Beckham oslavila narozeniny: Od zpěvačky v holčičí skupině až po ostřílenou podnikatelku

Victoria Beckham, narozena 17. dubna 1974, oslavila své šestačtyřicáté narozeniny! Jak jinak než v přítomnosti své milované rodiny. Victoria je totiž nejen úspěšná žena, která si v posledních letech vybudovala slušný byznys díky své módní značce, ale je především milující manželka a matkou, která by se pro své děti rozkrájela. Pojďme se nyní ohlédnout zpět za jejím životem.

Začátky v dívčí skupině Spice Girls

V březnu roku 1994 Victoria zahlédla v novinách inzerát, ve kterém stálo, že se hledají ambiciózní a extrovertní dívky s hudebním nadáním. Zúčastnila se konkurzu, ve kterém byla úspěšná a stala se tak členkou dívčí skupiny Spice Girls, jejíž dalšími členkami byly Geri Halliwell, Emma Bunton, Melanie Brown a Melanie Chisholm.

V roce 1996 následoval první singl s názvem Wannabe, který rozpoutal naprosté šílenství. Singl se umístil na prvních příčkách hudebních hitparád a skupina byla na vrcholu kariéry. Následovaly další úspěšné singly a prodejnost alb byla rekordní. Vše se však změnilo po vydání třetího alba Forever. Nesetkalo se s takovými úspěchy a ohlasy jako předešlá alba, a tak skupina přestala nahrávat další singly a členky se začaly zaměřovat na sólové kariéry. Spice Girls se pak ještě několikrát daly dohromady, ale vždy se nakonec rozešly.

https://www.instagram.com/p/B9rhgQ8pIzH/

https://www.instagram.com/p/B7tBpeDpkcd/

Victoriin módní byznys

Už od počátku své kariéry byla Victoria módní ikonou. Nebylo tedy nic překvapivého na tom, že v roce 2008 založila svou značku zaměřující se na módu a doplňky. V roce 2011 představila i svou první kolekci v rámci New York Fashion Week. Ve stejném roce značka Victoria Beckham obdržela cenu Designer Brand of the Year v rámci Fashion Awards. V roce 2019 pak Victoria založila svou kosmetickou značku s názvem Victoria Beckham Beauty.

https://www.instagram.com/p/B8ojQwFpBOo/

https://www.instagram.com/p/B8ois4IJGGb/

https://www.instagram.com/p/B8oiVeMJpnI/

Rodinné štěstí

V roce 1997 na charitativním fotbalovém zápase Manchester United Victoria poprvé potkala svou životní lásku Davida Beckhama. Podle Victorie to byla láska na první pohled, a podle toho se jejich vztah také vyvíjel. Nabral celkem rychlý spád. Už v roce 1998 totiž oznámili své zasnoubení. Rok na to proběhla svatba a manželský pár přivítal na svět své první dítě, syna Brooklyna.  Později už následovaly další děti a minulý rok manželé oslavili dvacetileté výročí svatby.

https://www.instagram.com/p/B9NTNLqJOMM/

https://www.instagram.com/p/B9U8kgEJkn1/

https://www.instagram.com/p/B9U87gfpiI1/

Foto: Shutterstock.com, Instagram.