Vévodkyně Meghan Markle podporuje Victorii Beckham

Jako herečka byla zvyklá na častou mediální pozornost. Jako manželka prince Harryho se veškerá pozornost veřejnosti znásobila několikrát. Z herečky Meghan Markle se stala vévodkyně ze Sussexu a spolu s tímto titulem získala jako neomezený rozpočet na svůj šatník. Musí jít příkladem celému národu, a tak není divu, že podporuje známou módní návrhářku Victorii Beckham. 

Victoria Beckham jako úspěšná módní návrhářka

V minulém roce oslavila Victoria Beckham výročí 10 let od založení své vlastní módní značky. Začátky nebyly jednoduché. Svým jménem je herečka, zpěvačka a módní návrhářka známá především díky svému manželovi bývalému – fotbalistovi Davidu Beckhamovi, který ji v začátcích návrhářství dokonce finančně pomáhal, přesto založení módní značky Victoria Beckham veřejnost považovala za výkřik do tmy a neviděli v této značce budoucnost. Victorie během těch 10 let ale dokázala, že se v ní skrývá více talentu, než si všichni myslí a stala se tak úspěšnou módní návrhářkou, jejíž šaty si oblíbily i celebrity. Mimo jiné také vévodkyně ze Sussexu.

Meghan Markle miluje styl Victorie

Tyto dvě módní ikony toho mají mnoho společného, i proto jsou blízké kamarádky. Meghan respektuje Victorii i jako módní návrhářku a nosí samozřejmě kousky z nejnovějších kolekcí. Minimalistický styl módní návrhářky je totiž poněkud upjatý, což je pro manželku anglického prince jako dělaný.

Foto: Facebook.com.