Vévodkyně Kate zavelela: letos v létě pěšinku na střed a vlasy za uši

Blíží se léto a spousta z nás dychtivě vyhlíží, jaké trendy účesy budou v nadcházejícím období tím pravým. V teplém letním období se přirozeně poohlížíme po účesech, které nejsou náročné na údržbu, jsou pohodlné a přesto trendy. Zkuste se pro letošek inspirovat milovnicí módy, Vévodkyní Kate.

Catherine Elizabeth Middleton, manželka prince Williama, je už pěknou řádku let považována za módní ikonu. A nutno dodat, že právem. Styl Vévodkyně Kate naprosto přesně vystihuje, jak by se měla oblékat členka britské královské rodiny. Vkusně, decentně, kvalitně a vždy stylově. A přesně tohle do puntíku Kate splňuje.

Není to ale jen móda, ve které Kate vyniká a kde udává trendy. Kate si získává obdiv i díky svým účesům. Její dlouhé lehce zvlněné vlasy dovolují široký manévrovací prostor i k experimentování, ale to se u Vévodkyně samozřejmě příliš nenosí. Kate mistrně ovládá umění distingovaných looků, kde účes bývá v souznění s celým outfitem.

Nechte vyniknout svůj úsměv

Zkuste letos v létě sázet více na minimalistické účesy ve stylu vévodkyně Kate, kde hlavní roli hraje její krásný široký úsměv. Utvořte si pěšinku uprostřed a vlasy uhlaďte a učešte za uši a na záda. Zapomeňte na culíky či drdoly, nechte vlasy volně a přirozeně.

Dbejte ovšem na správnou péči o své vlasy. Jedině zdravé a lesklé vlasy mohou v tomto účesu, kterým nás okouzlila Vévodkyně Kate, skutečně zazářit.

Nechte vyniknout svůj úsměv, zvýrazněte své rty pomocí rtěnky s vaším oblíbeným odstínem – nebojte se vyzkoušet i sytější a výraznější barvy a klidně zkuste vsadit i na výrazné náušnice. Třeba takové, které preferuje právě Vévodkyně Kate.