Vesta jako svěží trend letošního podzimu

Studený podzim se ukázal v celé své kráse, babí léto nám dalo sbohem a my pocítili chladný příchod pro někoho možná nejméně oblíbených měsíců v roce. Ze skříní vytahujeme teplé svetry, hřejivé bundy i huňaté doplňky, díky kterým se cítíme mnohem příjemněji.

Jaký kousek podle vás k podzimu patří, ba dokonce se bez něho neobejdeme? Za nás je to určitě vesta. Unosíte ji v chladnějších dnech, ale i tehdy, kdy se podzim rozhodne ukázat svoji přívětivější tvář a sem tam ještě vykoukne sluníčko. Pokud na letošní podzim žádnou vestu nemáte, je na čase si ji pořídit.

Lehoučká vesta pro teplejší dny

Ačkoli nás podzim umí svými nízkými teplotami hodně potrápit, ne každý podzimní den je chladný a sychravý. Někdy totiž vykoukne sluníčko, teploty lehce povyskočí nahoru a svět je hned o něco veselejší. Právě pro tyhle dny, kdy nebude úplná zima, ale na pobíhání po venku jen tak v tričku to také ani zdaleka nebude, se vyplatí mít po ruce lehoučkou vestu, která vám dodá pocit pohodlí a ještě příjemně doplní váš outfit.

Je libo klasiku?

Prošívané vesty jsou v tomhle období už jakousi klasikou, se kterou neprohloupíte. Navíc takovou vestu unosíte i na jaře, takže se investice do ní určitě vyplatí. Prošívané vesty jsou trendy, pohodlné, příjemně se nosí a moc pěkně vypadají, navíc jsou k dostání v mnoha barvách, takže si jen stačí vybrat.

Teplejší vesta, ve které vám zima rozhodně nebude

Na konec podzimu, kdy se již zima pomaličku hlásí o slovo a teploty se zuby nehty drží pěkně nízko, určitě uvítáte společnost teplejší společnice, která vás zahřeje. Vesta s kožíškem je neskutečně šmrncovní, takže i vám určitě bude slušet.

Oversized jako trend

Patříte-li k ženám, které chtějí být IN a trendy za jakékoli situace, které bedlivě hlídají všechny módní trendy a dávají si záležet na svém vzhledu, pak by vám neměla chybět oversized vesta. Dodá vám styl i půvab. Elegantní kousek se ve vašem šatníku bude vyjímat a vy v něm uděláte velkou parádu.


Avatar

nikolblahova

Móda není jen o dokonalých mírách, móda je i o kyprých tvarech. Každá jsme nějaká - nízká, vysoká, plnoštíhlá i tenká. A přesto jsme každá krásná. Tak nějak po svém. Milujme módu, protože díky ní můžeme vyjádřit, kdo vlastně jsme.