Veselé vánoční ponožky jako ideální „last-minute“ dárek

Rozbalit si na Štědrý den pod stromečkem vtipné vánoční ponožky? Kdekdo by nad takovým měkkým dárkem ohrnul nos, ale my říkáme: proč ne! Veselé vánoční ponožky jsou totiž letos zase v kurzu a příjemně dotváří atmosféru Vánoc!

Nejen pod stromečkem, ale klidně i k němu nebo po celé období Vánoc – vtipné vánoční ponožky unosíte klidně po celý prosinec. Proč si čekání na Ježíška nezkrátit tím, že budete mít nožky nejen v teple, ale ještě stylově navlečené do cool fuseklí?

Foto: ModaNoemi.cz

Tohohle „měkouše“ chce pod stromečkem každý!

Jako děti jsme sice měkké dárky nesnášely a nechávaly si je až na konec, protože jsme byly mnohem více zvědaví na hračky. Jenže čím jsme starší, tím více dokážeme tyhle „měkouše“, jak lze oblečení schovanému do balicího papíru s humorem přezdívat, ocenit a oblíbit si je.

Rozbalit si pod blikajícím vánočním stromečkem kvalitní ponožky s vánočním motivem? Kdo z nás dospělých by si to nepřál! V dnešní době se ladíme od hlavy až k patě a trendy ponožky by nám neměly chybět.

Se sobem, sněhulákem i spoustou sněhových vloček. Jaké by udělaly radost vám?

Stejně jako se s příchodem první adventní neděle svátečně zdobí naše domácnosti, můžeme se naladit i my. A proč ne zrovna vtipnými ponožkami, které nám zvednou náladu, kdykoli se na ně podíváme?

A že rozhodně je z čeho vybírat! Vánoční ponožky zdobí nejen rozkošní sobíci s červenými nosy, ale také sněhuláci nebo hromada sněhových vloček. Možná studí na pohled, ale na nožkách zaručeně zahřejí!

Slaďte svůj vánoční outfit od hlavy až k patě

Také je u vás zvykem svátečně se ustrojit před štědrovečerní večeří? Určitě si dáváte záležet, jaké oblečení si vezmete na sebe a v čem se poté s plnými bříšky přesunete ke stromečku. Proč svému vánočnímu outfitu nedodat cool tečku v podobě veselých ponožek?

Slaďte se na Štědrý den od hlavy až k patě. Vánoční ponožky mají nejen lákavé vzory, které k těmto svátkům neodmyslitelně patří, ale také jsou k dostání v mnoha barvách, takže je snadno sladíte s halenkou, sukní nebo šaty.


Avatar

sarkakrausova

Mojí vášní je móda a krása. Řídím se heslem, že každá žena by o sebe měla pečovat, bez ohledu na to, jaké míry jí příroda nadělila. Každá jsme krásná!