Věříte, že je jí už 55 let? Krásná Julia Roberts snad nestárne

Herečka a bývalá modelka Julia Roberts, kterou všichni známe především z filmů Pretty Woman nebo Notting Hill, patří k nejoblíbenějším herečkám Hollywoodu. Po celém světě má mnoho obdivovatelů, a to nejen kvůli jejímu hereckému talentu, ale také kvůli osobitému stylu, na který jsme se nyní rozhodli více zaměřit. Nechte se s námi inspirovat outfity Julie, která je za každou cenu sama sebou.

Julia Fiona Roberts – kde se vzala?

Než pod lupou prozkoumáme její styl, za zmínku určitě stojí pár informací pro připomenutí.

Julia Fiona Roberts snila o herecké dráze odmalička. Dříve se chtěla stát veterinářkou, ale její bratr, který je také herec, ji seznámil se světem Hollywoodu a ona toužila jít v jeho šlépějích. Nejprve ale musela nasbírat zkušenosti.

Díky své kráse a fyzickým dispozicím našla štěstí v modelingu. Zanedlouho poté ji už čekala první role ve filmu Firehouse. Film byl nízkorozpočtový a ne zrovna úspěšný.

Později ale přišly hotové trháky, jako Nevěsta na útěku, Úsměv Mony Lisy, nebo Erin Brockovich, za kterou získala v roce 2001 Oscara. Julia je známá svým velkým širokým úsměvem od ucha k uchu, který si získá každého.

Žena, která se nebojí barev

Některé herečky se drží nadčasové černé barvy, se kterou nikdy nic nezkazí. Julia je ale typ ženy, která se nebojí barev, naopak je ve svých outfitech hojně využívá. Často ji uvidíte oblečenou v zelené nebo její oblíbené růžové. Má také ráda vzory, které ráda kombinuje. Outfity herečky tak nejsou nudné ani na červeném koberci, ani mimo něj.

Přirozená zrzavá kráska, která letos oslavila 55 let

Julia na svou kariéru vystřídala mnoho barev vlasů. Byla blondýnkou, brunetkou, ale nejčastěji ji známe v její přirozené zrzavé. Ta sluší herečce asi nejvíce. Poslední roky se herečka objevovala v kaštanově hnědé. Letos, konkrétně v říjnu, oslavila životní milník, který si říkal o změnu ke svému „starému“ já. Julia oslavila krásných 55 let. No řekli byste to do ní?

Kostýmková lady

Julia, jako bývalá modelka, v módě samozřejmě umí chodit. Na pracovní akcích často oslňuje přítomné v něžných kostýmkách, které jsou její oblíbené. Dokonale padnoucí sako je podle herečky must have každého šatníku, necháte se jí inspirovat?

Foto: Shutterstock

Zdroj info: CSFD, Wikipedia.


Avatar

NikolKurkova

Oblékání je odrazem člověka - malý kousek z toho, kdo jste, je v tom, co máte na sobě (M. Jacobs). Můžete být každý den za někoho jiného a zároveň sami sebou. Tohle kouzlo na módě prostě miluji.