Velkolepá svatba Justina a Hailey Bieber. Jaké nevěsta oblékla šaty?

Svatba je bezesporu jednou z nejdůležitějších událostí v životě ženy. Svůj velký den pečlivě plánujeme a chceme, aby vše bylo dokonalé. Hailey a Justin Bieber o tom vědí své. Nedávno se pochlubili snímky ze své velkolepé svatby, o které se zaručeně bude mluvit ještě dlouho.

Jako dvě hrdličky

V případě Justina a Hailey se nejednalo o lásku na první pohled. Poprvé se setkali v roce 2009 jako náctiletí, kteří ještě ani nevěděli, co slovo láska vůbec znamená. Navíc později měly každý svého partnera.

Teprve v roce 2014 se začaly šířit fámy, že spolu „něco mají“. Justin už v tu dobu střídavě chodil se Selenou Gomez a na sociálních sítích se vyjádřil, že s Hailey jsou jen přátelé. Poté se se Selenou rozešel a mezi ním a Hailey skutečně k něčemu došlo. Už od počátku byl však jejich vztah velice komplikovaný. Až v roce 2018 to mezi nimi začalo být natolik vážné, že se v červnu téhož roku zasnoubili. Od té doby jsou nerozluční.

Obřad

Většina párů se řídí pravidlem do roka a do dne. Justin a Hailey ale neotáleli a tajně se vzali v New Yorku, a to pouhých pět měsíců po zásnubách. Oficiální ceremoniál pro rodinu a nejbližší přátele se konal minulý měsíc  v kapli hotelu Montage Palmetto Bluff  v Blufftonu v Sverení Karolíně. Z fotek je patrné, že se rozhodně nejednalo o minimalistickou svatbu.

https://www.instagram.com/p/B27Wd44FVo9/?utm_source=ig_embed

https://www.instagram.com/p/B2j3oW3lS_x/?utm_source=ig_embed

https://www.instagram.com/p/B3VTTRRHWae/

https://www.instagram.com/p/B3VS88DHi_h/

https://www.instagram.com/p/B3FhyYcHH9p/

Šaty jako z pohádky

Jak to tak bývá, ve svatební den je ženich většinou trochu v ústraní a všechna pozornost se obrací na nevěstu. Především tedy na její šaty, které v tento den hrají jednu z hlavních rolí. Hailey zvolila svatební šaty od designéra Virgila Abloha. Dominovaly jim krajky, dlouhá vlečka a závoj, jenž zdobil nápis „Dokud nás smrt nerozdělí“.

https://www.instagram.com/p/B3VMJvplCEp/

https://www.instagram.com/p/B3VLmXjlfQH/

Nezbývá než dodat, že svatba hvězdného páru vypadala vskutku pohádkově. Doufejme, že jim to vydrží co nejdéle.

Foto: facebook.com/JustinBieber, Instagram.

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments