Velká ňadra jako přednost: jak se oblékat, když k vám příroda byla štědrá?

Ženy s malými ňadry touží po větších přednostech. A ženy, ke kterým byla příroda s oblasti dekoltu skutečně štědrá, by si zase mnohdy přály, aby jejich hrudník nebyl tak objemný. Velké poprsí sice zní jako splněný sen, ale ne vždy je to s ním tak úplně jednoduché. Zvláště tehdy, kdy zkrátka nevíte, do čeho své přednosti obléknout.

Byla k vám příroda štědrá?

Patříte k ženám, které jsou v oblasti dekoltu obdařenější? Byla k vám příroda, pokud jde o velikost prsou, skutečně štědrá? V tom případě určitě víte, že velká ňadra jsou jako mince – mají dvě strany.

Na jednu stranu si říkáte, že je super mít krásná, velká ňadra, protože právě na ty většina mužů letí. A co si budeme: výstřih prostě vypadá lépe, když hrudník není plochý jako přistávací dráha pro letadla. Jenže na stranu druhou je dmoucí se dekolt spíše na obtíž, protože je kolikrát fakt těžké vybrat vhodné oblečení, abyste svými přednostmi neprovokovaly a nepůsobily lacině.

Jak se oblékat, aby vaše ňadra byla přednost a ne prokletí?

Mít velká prsa nemusí být noční můra i když chápu, že to možná někdy vnímáte jinak. Možná je to ale jen proto, že jednoduše nevíte, jak se oblékat, aby se vaše poprsí stalo vaší předností a chloubou, nikoli abyste jej považovaly za trest nebo prokletí.

Pár skvělých tipů pro vás mám, tak schválně mrkněte!

Tip první: asymetrické střihy

Šaty, trička, topy, tílka, halenky – tohle všechno možná máte ve své šatní skříni, což je super. Pokud ale chcete, aby na sebe váš hrudník tak okatě neupozorňoval, vsaďte na jejich provedení v asymetrickém střihu. Ten je pro větší poprsí více než ideální a nemůžete s ním nic zkazit.

Tip druhý: jemný vzor

S větším poprsím byste se měly vyhnout výrazným a velkým vzorům, nic velkoplošného zkrátka není pro vás. Úplným opakem jsou jemné a drobné vzory, které představují právě tu cestu, kterou byste se měly vydat.

Tip třetí: přepásání v pase

Nechcete-li příliš upozorňovat na svůj hrudník, musíte odvést pozornost jinam. Co třeba k pasu? Uděláte dobře, pokud top, tuniku nebo třeba šaty přepásáte pěkným páskem. Ten strhne pozornost svým směrem a to přesně potřebujete.

Foto: Pixabay.com, Unsplash.com, ASOS.


Avatar

nikolblahova

Móda není jen o dokonalých mírách, móda je i o kyprých tvarech. Každá jsme nějaká - nízká, vysoká, plnoštíhlá i tenká. A přesto jsme každá krásná. Tak nějak po svém. Milujme módu, protože díky ní můžeme vyjádřit, kdo vlastně jsme.