Máte doma staré džíny, které už nenosíte? Ještě než je vyhodíte a definitivně se jich zbavíte, zkuste se inspirovat dnešním článkem, ve kterém vám nabídnu spoustu inspirace, jak si staré džíny úžasně zkrášlit a vdechnout jim tak nový život.

Možná už jste je z nějakého důvodu delší dobu neměli na sobě a jen zabírají místo v šatníku. Proč jim ale nedat druhou šanci? Možností, jak si vyzdobit staré džíny, je přitom mnoho – stačí si jen vybrat!

Výšivky

Věřte nebo ne, ale výšivky jsou zase v módě. A skvělé na tom je, že si na džíny můžete vyšít naprosto cokoli, co vás napadne nebo co se vám líbí.

Nápisy

Kdo si chce dát tu práci, může své staré džíny naprosto úžasně oživit s pomocí nápisu, který si na ně vyšijete. Nebude to během pěti minut, jehlu a niť budete mít v ruce o něco déle, ale ten výsledek? Ten bude skvostný!

Perličky a kamínky

Proč džínám, nad kterými jste možná už zlomili hůl, nedodat trochu romantického půvabu? S kamínky a perličkami to půjde skoro samo!

Krajka

Spojení džínoviny a krajky vypadá moc dobře, s tím nemůžete nic pokazit. Na pár místech stačí udělat díru a zespodu našít krajku. S výsledkem budete určitě nadmíru spokojené!

Foto: Pexels.com, Pinterest.com.

Další nálož inspirace najdete na našem Instagramu!
Líbil se vám článek?
FashionMagazin.cz na homepage Seznamu?Přidat boxík na Seznam.cz
Sledujte FashionMagazin.cz také na Google News!

Diskuze

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments