Zima klepe na dveře a je pravdou, že i teď už nás počasí dokáže nepěkně zaskočit. Mnohdy je pořádná zima, která se zakusuje do kůže a je to teda dost nepříjemné. Po čem sáhnete, když je vám chladno? Já určitě po svetru, ideálně po takovém, do kterého se můžu příjemně zachumlat.

Vánoční svetr zahřeje i pobaví

Svetr k zimním měsícům neodmyslitelně patří, na tom se určitě shodneme. Můžeme je nosit na doma, když se chceme jen tak líně povalovat, sledovat filmy v televizi a dát si třeba i něco na zub. Takové dny jsou prostě nejlepší a milujeme je všechny.

Svetr dokonale zahřeje, je tak jednoduché se do nich zachumlat, nechat se rozmazlovat jejich měkkostí a hebkostí. Zároveň nám v případě, kdy si správně vybereme, mohou i pobavit.

Užijte si sváteční pohodu

Svetr nemusíte nosit jen o Vánocích, ale určitě se shodneme na tom, že si ho mnohé z nás s tímto obdobím už tak nějak automaticky spojují. A já si říkám, proč vlastně ne? Vánoce díky nim budou pohodlnější a příjemnější, prostě na pohodu!

Ve svetru ke stromečku?

Pokud jde o štědrovečerní outfit, většina z nás si dává záležet s výběrem oblečení. Proč ale letos nevyrazit ke stromečku v pohodlném svetru?

Typické vánoční motivy

Pořiďte si svetr s typickým vánočním motivem, mezi které patří sněhové vločky, baňky nebo rozkošní sobi. Pokud jde o barvy, možná si i vy ve spojitosti s Vánoci vybavíte zejména červenou, bílou nebo zelenou.

A co takhle vtipný svetřík?

Být vždy a za jakékoli situace vážná? Ne, díky. Někdy je zkrátka potřeba udělat si ze sebe legraci, nebo udělat něco, čím zlepšíte náladu lidem okolo vás. Tak proč ne třeba vtipným a výstižným svetrem, hm?

Foto: Unsplash.com, Pinterest.

Načítání...

Diskuze

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments