Vánoční svetry jsou nesmrtelnou klasikou. Na jaké kousky letos vsadit?

Vánoční svátky se pomalu blíží. Pokud chcete atmosféře vtisknout špetku humoru, sáhněte po nepřehlédnutelném vánočním svetru. Oblečte se do stylového svetru se sobem, ozdobeným stromečkem nebo veselým sněhulákem. Slaďte se i s partnerem, protože na trhu jsou vánoční svetry pro ženy i muže.

Foto: Depositphotos.com

Vánoční svetry jsou sice sezónní, ale v šatníku by chybět neměly. Nosit je můžete každý rok, protože z módy jen tak nevyjdou. Inspirujte se těmito módními kousky, v nichž letos jednoznačně zazáříte.

Vánoční svetry pro muže

Na první pohled mohou takové svetry působit možná trochu divoce, ale stačí je sladit s elegantními kalhotami a vánoční outfit je na světě. Pánům padne do oka jednoznačně šedý svetr s obrázky vánočních stromečků, perníčků, svícnů a baněk. Zdá se vám těch obrázků na jeden svetr příliš? Věřte, že jakmile si ho oblečete, budete ho nosit rádi.

Předvánoční čas oslavíte také v teplém zeleném svetru s norským vzorem. Kulatý výstřih, rovný lem a žebrovaný okraj. To jsou příjemné detaily, díky kterým se bude svetr příjemné nosit.

Vánoční svetry pro ženy

S vánočními motivy bývají pánové střídmější, mnohem více se v takové módě vyžívá něžné pohlaví. Sáhněte třeba po svetru z jemné pleteniny, na kterém je přes celou přední část roztomilý tučňák s flitrovanou vánoční čepicí.

Pokud se nebojíte výraznějších barev, nadchne vás červený svetr se sobem, vánočním stromečkem nebo s podobiznou Santa Clause. Dokonale ho zkombinujete s džíny, ale i pletenou sukní. Červená totiž sluší každému!

Vánoční svetry pro děti

Není nic roztomilejšího, než obléci svou ratolest do rozkošných svetrů s vánočními motivy. Děti si hravé motivy jistě zamilují. Užijte si chvíle, kdy ještě můžete svým dětem „kecat“ do oblékání.

Současná nabídka je rozmanitá. Vánoční svetry, které se vám budou zamlouvat po všech stránkách, najdete doslova na každém kroku. Klidně se můžete sladit celá rodina, protože některé značky nabízí ve stejném motivu svetry pro tatínky, maminky i děti.


Avatar

Redakce

Bavíme, radíme a inspirujeme. Jsme FashionMagazin.cz a na českém internetu fungujeme už od roku 2012!