Tipy na stylové vánoční dárky do 500 Kč

Vánoce se kvapem blíží. Spoléhat se na Ježíška se nevyplácí, stejně tak jako nákup dárků na poslední chvíli. Pokud pořád nevíte, jakou maličkostí vykouzlíte radost pod vánočním stromečkem, nechte se inspirovat dnešním článkem. Připravili jsme si pro vás tipy, které nezruinují vaši peněženku a zbyde vám tak pár drobných třeba na vánoční Baileys nebo voňavý svařák.

Elegantní hrníčky s nápisy, které zvednou náladu

Univerzální a roztomilé dárky milujeme snad všichni. Mezi takové řadíme i oblíbené hrnky s nápisy!

  • „Měj skvělý den!“
  • „Dnes to půjde!“
  • „Jsi krásná!“
  • „Času dost!“
  • „Práce počká!“
  • „Nejlepší maminka“

Hrníčky s různými nápisy, ať už v českém nebo anglickém znění, jsou nápaditým dárkem, který rozzáří každého obdarovaného. Tento vánoční dárek je vhodný pro kamarády, rodiče, tchýni či tchána a jistě potěší i vaše kolegy v práci.

Foto: Shutterstock

Nohy v teple, ale přesto stylová

Pokud nejste šťastnými majiteli podlahového vytápění, jistě vás i vaše blízké potěší stylové papuče. V dnešní době je naštěstí široký výběr, a tak můžete vybírat přímo na míru obdarovanému. Ať už to jsou bláznivé pantofle s vánoční tématikou, nebo naopak plyšové papuče v neutrálním odstínu, v každém případě jde o dárek, kterým nic nezkazíte. Ostatně, doma mám také takové, nejde jim odolat. Co říkáte?

Vánoční balíček – přijď včas!

Víte, že se vaše kamarádka neobejde bez svého diáře? Nebo vám naopak vadí, jak vaše drahá polovička chodí všude pozdě? Pak vsaďte na vánoční balíček, který ponese jasné poselství – přijď včas! Diář na rok 2022 a elegantní propisku můžete doplnit o výrazné barevné papírky na poznámky či sponky, který celý vánoční balíček oživí.

Foto: Shutterstock

Tip redakce: My jsme si zamilovali diáře s motivačními citáty na každý den.

Šumivé koule do koupele pro ty, co nikdy nechtějí ven z vany

Má vaše maminka nebo tchýně v lásce dlouhý ničím nerušený relax ve vaně? Pak jsou dokonalým vánočním dárkem právě šumivé koule. Na trhu najdete i takové, které mají vánoční motiv, příjemnou vůni, nebo dokonce jsou ž připravené ve vánočním dárkovém balení. Z obyčejných šumivých koulí pak rázem vykouzlíte luxusní dárek.

Foto: Shutterstock