Osvědčené tipy na neotřelé vánoční dárky, kterými potěšíte i pobavíte své nejbližší

Předvánoční nákupní maraton je v plném proudu. Pokud stále ještě tápete nad výběrem dárků, máme pro vás dobrou zprávu. V dnešním článku se zaměříme na tipy, které zaručené dokáží potěšit vaše blízké. Připravte si platební karty, razíme na nákupy.

Pro milovanou maminku

Je těžké vybírat nevšední vánoční dárky, když si každý kupuje v průběhu roku to, co chce, nebo to, co nemá. Každá maminka ale ráda slyší, že je tou nejlepší maminkou na světě. Největší radost jí tak uděláte třeba osobitým hrníčkem, který jí to připomene s každým ranním šálkem kávy.

Pro milovnice vína tu jsou vtipné velké sklenice, které pobaví každého. Pokud k nim navíc přibalíte oblíbenou láhev vína vaší maminky, rozhodně nezklamete.

Pro tatínka, milovníka aut i gurmána

Tatínka asi moc nepotěšíte s kosmetickým dárkovým balíčkem. Tyto dárky nejsou moc originální a drtivá většina mužů kosmetiku ani nevyužije. Vsaďte raději na něco, o čem víte, že váš tatínek určitě ocení. Je vášnivý gurmán? Dárková sada francouzských paštik je skvělou volbou.

Stará se váš tatínek o své auto tak, jako by bylo jeho dítě? Pak ho jistě potěší například zásoba oblíbeného vosku na auto, nebo té drahé značkové pěny na mytí, kterou pořád tak chválí. Když vše zabalíte do elegantní dárkové krabice, uděláte z obyčejných věcí luxusní dárek.

I tchyni a tchána můžete potěšit

Každý zná ty rádoby vtipné anekdoty o tchyních, které spíše urazí, něž pobaví. Těmi se rozhodně inspirovat nenechejte. Každou tchýni ale potěšíte dárkem, který dá najevo, že ji při vašich hovorech skutečně posloucháte a máte ji ráda.

Stěžuje si, že poslední měsíce toho má až nad hlavu? Pak je ideálním vánočním dárkem třeba thajská masáž. Chodí vaše tchyně s tchánem ráda do divadla? Lístky do přední řady jistě vykouzlí úsměv na tváři.

Oba dva jistě potěšíte i víkendovým pobytem, kde nasbírají plno zážitků a ochutnají výborná jídla. Zkrátka někdy je potřeba rozmazlovat i tchýni s tchánem.

Nejlepší kamarádku vezměte na výlet do minulosti

Znáte se už takových let a i přesto každé Vánoce přemýšlíte nad originálním dárkem? Vezměte vaši nejlepší kamarádku na krátký výlet do minulosti. Vytvořte jí fotoknihu všech vašich vtipných společných fotek od školky, po střední, vysokou až současnost. Přihodit můžete i nějakou vzpomínku, která vždy stojí za připomenutí. Při prohlížení vašich šílených účesů a výstředního líčení z dob střední školy se společně pobavíte a ji potěší, kolik fotek jste si za ty roky uschovala na památku.

Babičkám a dědečkům? Podporu zdraví

Všichni víme, jak je nyní vše drahé. Nejvíce se to dotýká důchodců a maminek na rodičovské. Když naše babičky a dědečkové poplatí všechny náklady na domácnost, pak už bohužel často nezbývá tolik financí na doplňky stravy, vitamíny ani zdravotnické pomůcky, které by jim pomohly s různými zdravotními neduhy, které ke stáří patří. Proto tak kromě rodinné fotky, které si získají především babičky, potěšte své prarodiče něčím, co opravdu potřebují.

Vaší drahou polovičku obdarujte osobními dárkovými poukazy

Každému muži určitě udělá radost dárkový poukaz na masáž celého těla od své milé. Nebo třeba propustku na pánskou jízdu s kamarády. Darujte své drahé polovičce k Vánocům dárkovou knížku, která bude obsahovat několik osobních poukázek všeho druhu. Třeba i takovou, kde slibujete, že budete celý den říkat pouze ano. Částečně to bude dárek pro vás oba, protože to bude zábava.


Avatar

NikolKurkova

Oblékání je odrazem člověka - malý kousek z toho, kdo jste, je v tom, co máte na sobě (M. Jacobs). Můžete být každý den za někoho jiného a zároveň sami sebou. Tohle kouzlo na módě prostě miluji.