Je zvykem, že modrá je typická barva pro kluky a růžová zase pro holky. Rozhodně se vám to nechystáme vyvrátit, protože to tak je. Alespoň u nás. Milujeme růžovou, a to všechny existující odstíny, druhy, typy. Náš růžový svět je zkrátka stylový od začátku do konce. Proto není ani překvapením, že jsme naprosto propadly módnímu trendu rose gold. Mějte rose gold i Vánoce!

Vánoční rose gold dárky

Nevíte, co pořídí Ježíšek vašim blízkým k Vánocům? Uhlí na rose gold bohužel neobarvíte, za to jim můžete věnovat stylové kousky, které v této barvě vypadají luxusně. Ať už to jsou sluneční brýle (každý přeci ví, že i když je nyní venku sychravé počasí, sluneční brýle využijete i v zimě), termohrnek, kryt na mobilní telefon, peněženka, přívěsek na klíče, prstýnek, náramek. V rose gold má každý z těchto kousků své poselství – být stylový.

Luxusní balící papír a vánoční stromek

Moc vás prosíme, nekažte Vánoce balícím papírem s podivnou figurkou Santa Clause, sobi, kteří mají oči vykoulené, jako by je někdo tahal za ocásek, nebo s orientálními symboly, které s Vánocemi vlastně nemají nic společného. Myslete na to, že i vánoční dárky budou na nějaký čas nedílnou součástí vaší vánoční výzdoby interiéru. Právě proto by měly ladit především s vaším vánočním stromkem. Což se dostáváme k dalšímu kroku – vánoční stromek v rose gold barvě? Budou to absolutně nejkrásnější Vánoce! Podstatu této barvy naštěstí už chápou i obchodní řetězce, proto nemusíte ztrácet čas hledáním balícího papíru, ani vánočních ozdob na stromeček.

Barevný parťák

(Bohužel) Nemůžete mít vše v jednom dekoru. Jaké barvy se skvěle hodí k rose gold? Především šedá, nebo vánoční stříbrná. Dále také samozřejmě bílá, která po boku rose gold působí čistě, elegantně a luxusně.

Přejeme vám krásné rose gold Vánoce!

Foto: Pinterest.com

 

Načítání...

Diskuze

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments