Valentýn je za dveřmi. Svátek všech zamilovaných tu máme už za necelý měsíc. I když se mnoho z vás tomuto americkému svátku vyhýbá, tak věříme, že ve skrytu duše na svou drahou polovičku v tento den myslíte o špetku více. Ti, co tento svátek pravidelně a rádi slaví, se už určitě nemohou dočkat. Ať už patříte mezi příznivce nebo mezi odpůrce svátku sv. Valentýna, máme pro vás několik typů na stylové valentýnské outfity. Tak se pohodlně posaďte a nechejte se inspirovat.

Tipy na dámské valentýnské outfity

Mezi top dámské valentýnské outfity rozhodně patří dámské šaty. V těch oči svých milých vždycky potěšíte. Velkým trendem jsou kousky, které zdobí transparentní vsadky nebo rafinované krajky, působí sexy a roztomile zároveň.

[easy-image-collage id=29656]

Na valentýnském rande byste ale rozhodně mohly, milé dámy, zapůsobit i ve stylovém overalu s hlubším výstřihem, díky kterému vyniknout vaše přednosti.

[easy-image-collage id=29657]

V neposlední řadě pro vás máme skvělý tip na večer. Nebojte se vklouznout před spaním do originálního pyžámka nebo příjemného a slušivého spodního prádla Calvin Klein, které rozhodně nebudete potřebovat pouze na Valentýna.

[easy-image-collage id=29658]

Tipy na pánské valentýnské outfity

Pánové, módu na Valentýna rozhodně nepodceňte! Vyfikněte se a buďte na to pyšní. Pokud patříte mezi milovníky košilí, pak byste v tento výjimečný den mohli zapůsobit nevšední pánskou košilí od módní značky Desigual. Uvidíte, že budete překvapení nejen vy, ale i vaše partnerka. A pokud chcete skutečně zabodovat, zaběhněte během dne do květinářství. Květiny ženy milují, bez výjimky.

[easy-image-collage id=29660]

Foto: Instagram, Calvin Klein, Desigual, Unsplash.com.

Diskuze

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments