Z ošklivého káčátka kráskou po mamince. Dcera Salmy Hayek začíná ve svých 14 letech slavit úspěchy v modelingu

V květnovém vydání mexické varianty časopisu Vogue se objevila překrásná Salma Hayek, která i ve svých 55 letech svou krásou předčí i o několik dekád mladší dámy. A nebyla sama. Na obálce Vogue zapózovala se svou teprve čtrnáctiletou dcerou, u které se začínají projevovat geny své matky. Valentina Pinault má všechny předpoklady, aby uspěla ve světě modelingu.

Herečka, režisérka a producentka mexického původu Salma Hayek, je na tento společný počin, který mohla zažít se svou milovanou dcerou, náležitá hrdá.

Na svém instagramu s radostí sdílela fotografie obálky a pochlubila se svým 21.2 milionům sledujícím, jaký to úžasný předčasný dar ke dni matek dostala.

Komentářová sekce tohoto příspěvku se jen hemžila pochvalnými komentáři od význačných osobností, jako jsou Blake Lively, Anthony Hopkins nebo Edward Enninful (šéfeditor britského Vogue).

V rozhovoru pro Vogue se Salma vyjádřila i ke svému mateřství.

„Stala jsem se matkou velmi pozdě, čekala jsem, než najdu lásku svého života, která ale má již stabilní kariéru. Tolik jsem toužila mít dceru, že na ničem jiném mi nezáleželo.“

A najít muže se stabilní kariérou se Salmě Hayek podařilo. Její manžel François-Henri Pinault je CEO společnosti Kering, která vlastní značky jako Balenciaga, Gucci, Alexander McQueen nebo Yves Saint Laurent.

Valentina Pinault pak v rozhovoru poodkryla svůj pohled na sociální média a jejich vliv na dnešní mladou generaci.

Moje generace, alespoň mohu-li tedy mluvit za sebe a své přátele, se až tolik nezajímá o to, kolik lajků nám na našich profilech přistane. Pro nás je spíše důležité, že máme k dispozici platformu, skrze kterou můžeme vyjádřit svůj názor. Na sociální sítě chci přidávat takový obsah, který vypovídá o tom, kdo jsem, kým chci být a jaké jsou mé pohledy na důležitá témata současné společnosti, jako je životní prostředí, sexualita, ale i nerealistické standardy v oblasti krásy, které nás obklopují ze všech stran.

Valentina Paloma Pinault prokázala na snímcích velký talent i potenciál k zajímavé kariéře v modelingu. Z jejích slov plyne, že to má i přes svůj velmi nízký věk v hlavě opravdu srovnané.

Kdo by to byl řekl, že z nevýrazného děvčátka, které se podobalo spíše svému tatínkovi, vyroste opravdu kráska s budoucností právě v modelingu.


Avatar

Agáta Eismannová

Jsem trochu snílek, trochu módní nadšenec, trochu romantik, trochu cynik. Zajímám se o zdraví a krásu, zejména o zevní péči o naše tělo. Není mi ale lhostejné ani to, co do svého těla dostávám skrze potraviny. Ráda předávám své vědomosti a zkušenosti i z oblasti zdravé výživy.