Jedním z nejdůležitějších kousků v létě, jsou jednoznačně plavky. Některé ženy jich mají ve skříni opravdu hodně, ale ve skutečnosti nosí jen jedny. Mnohdy to bývá tím, že nosí jen ty, ve kterých se cítí dobře, jelikož perfektně padnou a ty ostatní jsou bohužel k ničemu. Pojďme se společně podívat na to, jak mít několik druhů plavek a zároveň tolik, abyste je všechny hrdě unosila.

Jaký zvolit střih, v případě menšího poprsí?

Máte-li menší velikost poprsí, je dosti pravděpodobné, že se snažíte najít plavky, které vám dobře padnou přes prsa, ale zároveň i přes hrudník. Pokud plavky nesedí, stává se, že se plavky při plavání pohybují a v nejhorším případě je vidět i to, co by okolí vidět nemělo. Nejlepším způsobem, jak tomu zabránit, je pořídit si plavky, které se zavazují za krkem.

Zavazování za krkem je navíc skvělé pro zvětšení poprsí a pro ženy lichotivý střih. Je lepší si vybírat dvojdílné plavky, jelikož jednodílné mají jednotnou velikost a pokud máte menší poprsí a dole jste naopak malinko silnější, nemusely by vám plavky sedět. Proto je lepší volit dvojdílné plavky.

Pokud plavání moc neholdujete, pořiďte si plavky bez ramínek. Sice nedodávají stabilitu a podporu, ale jsou velice sexy.

Tip: Pořiďte si plavky, které mají volánky nebo jakýkoliv jiný detail okolo poprsí. Opticky se zvětší objem poprsí, naopak ale dávejte pozor, pokud máte volánky i na spodním dílu plavek. Jak už jsme zmínili, volánky opticky zvětšují, proto pokud chcete něco spíše skrýt, zvolte raději jiný spodní díl plavek.

Spodní díl s vysokým pasem

Proč nezakusit trochu retro stylu? S těmito plavkami schováte spodní bříško a zadeček. Pokud jste menšího vzrůstu, je to pro vás dvojí výhra, jelikož s těmito plavkami opticky dosáhnete delšího trupu. Navíc kousky s vysokým pasem jsou velmi trendy, proč toho tedy nevyužít?

Jaký zvolit střih plavek, v případě většího poprsí?

Ženy s velkým poprsím to mají překvapivě těžší než ženy s menším poprsím. Bohužel je zde větší šance, že žena nenajde takové plavky, které by jí perfektně seděly. Doporučujeme plavky, které mají klasická ramínka jako běžná podprsenka a v nejlepším případě taková, která jsou nastavitelná. Je to mnohem pohodlnější než mít za krkem pevně zavázané provázky na uzlík. Nemusíte se ani bát, že by prsa z plavek vykoukla. Pokud budete mít správnou podprsenku, prsa by se neměla ani hnout.

Jaké plavky zvolit, v případě atletické postavy?

Ženy s atletickou postavou mají silnější, vypracovaná ramena. Ženy s touto postavou, by měly vybírat kousky, které ramena částečně zahalí a vybírat tak plavky, které mají silnější ramínka. Vytvoří se vám tak jemné, ženské křivky, po kterých možná toužíte.

Foto: Pinterest, Unsplash.com.

Načítání...

Diskuze

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments