V jakých barvách nejvíce vynikne letní opálení?

Sexy letní opálení je snem snad každé z nás. Proč bychom jinak trávili tolik času na sluníčku, nastavovaly jeho slunečním paprskům každou část těla a mazali se olejíčky, které opálení ještě urychlí? A když už perfektního letního bronzu díky veškeré vynaložené snaze dosáhneme, byla by škoda, pokud bychom mu neumožnili vyniknout!

Ať je vaše letní opálení vidět!

Možná i vy patříte k ženám, které se každoročně nemohou dočkat léta, až se konečně zbaví nezdravě bledé pokožky a vymění ji za sexy zlatavě opálenou. S prvními slunečními paprsky prcháte k vodě, nebo si alespoň roztáhnete deku doma na zahradě a trávíte čas opalováním. My víme, o čem je řeč! A stejně tak souhlasíme s tím, že je jen málo věcí natolik přitažlivých, jako krásně opálená pokožka.

Jestliže se vám díky letošnímu tropickému létu podařilo perfektně opálit, nechte vaše letní opálení pořádně vyniknout – my vám v dnešním článku poradíme, jaké barvy nosit!

Bílá je klasika, která nikdy nezklame

Na začátek pěkně zlehka – bílá barva. Asi nikoho právě tento odstín nepřekvapí, díky němu bude pokožka působit o to tmavší – což je přesně ten efekt, kterého chceme společně dosáhnout! S bílou barvou tedy nikdy nic nezkazíte, vsadit můžete na overaly, šaty, obyčejné bílé topy nebo tílka. Tak či onak budete vypadat skvěle, na to můžete vzít jed!

[easy-image-collage id=17191]

Modrá je dobrá, vsaďte na ni

Letní opálení krásně vynikne i díky modré barvě. Ne nadarmo se říká, že modrá je dobrá, tak na ni vsaďte i vy a věřte, že toho rozhodně nebudete litovat! Jestli vám můžeme něco doporučit, kromě jiných odstínů modré se zaměřte především na tyrkysovou, která je v tomto případě absolutní top!

[easy-image-collage id=17194]

Žlutá je zářivá, bude vám slušet

Mezi letní barvičky, které zvýrazní opálenou pokožku, můžeme s klidným srdcem zařadit i žlutou. Žlutá je veselá, zářivá a hravá, zaručeně vám bude slušet, ať už na ni vsadíte v podobě šatiček, blůzek nebo třeba vzdušných kraťásků. A rozhodně to nemusí být pouze neonová žlutá, určitě totiž víte, že letos se neonky už příliš nenosí.

[easy-image-collage id=17197]

Korálová je ženská, zalichotí vám

Korálová barva je velice jemná, ženská a přitažlivá. Mluvíme o barvičce, která je na barevné paletce někde mezi oranžovou a červenou – takže jakási zlatá střední cesta, na kterou se nemusíte bát vsadit svou horkou kartu. My si v korálovém odstínu umíme představit slušivé maxi šaty, stejně tak by se nám líbil i overal laděný do tohoto odstínu. Co si o tom myslíte vy?

[easy-image-collage id=17200]

Zelená je veselá, zkuste ji

Jako poslední barvičku zmíníme zelenou, konkrétně pak její světlejší odstíny. I tahle barva vám pomůže působit ještě opálenějším dojmem, což určitě není k zahození. Pokud si na zelenou netroufáte, protože je na vás příliš výrazná, zkuste na to jít pomalu a obléknout si třeba jen zelené šortky. Uvidíte, že si zelenkavý odstín okamžitě zamilujete.Foto

[easy-image-collage id=17203]

Foto: Pinterest.com, Pixabay.com, ASOS.


Avatar

nikolblahova

Móda není jen o dokonalých mírách, móda je i o kyprých tvarech. Každá jsme nějaká - nízká, vysoká, plnoštíhlá i tenká. A přesto jsme každá krásná. Tak nějak po svém. Milujme módu, protože díky ní můžeme vyjádřit, kdo vlastně jsme.