V hlavní roli satén: působí žensky a halenkám sluší

Satén v mnoha z nás evokuje dojem luxusu a elegance. Je pravda, že tento materiál opravdu působí honosně a na první pohled ho poznáte podle vysokého lesku. Upřímně řečeno, milé dámy: která z nás by se tu a tam ráda neblýskla v něčem přepychovém, hm? A co třeba saténové halenky? Ty v sobě kombinují eleganci a ženskost. Za mě jasná volba!

Lesk a elegance saténu okouzlí i vás

Satén můžeme rozdělit na umělý a hedvábný, přičemž jak už asi tušíte, ten hedvábný je symbolem opravdového luxusu. Pravý hedvábný satén je totiž příjemně měkký, krásně hebký a velmi jemný, je to prostě poklad, který vás bude dokonale hýčkat a dodá vám pocit, že jste skutečná princezna.

Častěji se ale setkáme s umělým saténem, který se rovněž může pyšnit vysokým leskem a elegantním vzhledem, navíc je po cenové stránce daleko dostupnější a to bude pro většinu z nás asi rozhodující faktor. Nicméně tím rozhodně nechci říci, že halenky vyrobené z umělého saténu nestojí za nic. Ba naopak, okamžitě si vás získají!

Nechte se rozmazlovat luxusem

Každá z nás chce být krásná, chce se líbit a chce se cítit výjimečně. Chci to tak já, chcete to tak vy. My ženy jsme zkrátka rády obdivované, co si budeme povídat. Oblékněte si na sebe saténovou halenku, která vás obklopí luxusem a můžete se spolehnout, že o obdivné pohledy ze stran mužů i žen rozhodně nebudete mít nouze.

Jak vybrat tu pravou?

Halenka patří k základním prvkům každé dámské skříně, na tom se určitě shodneme. Po halence sáhneme třeba tehdy, kdy jdeme na pracovní pohovor. Bude naší volbou ve chvíli, kdy se budeme chystat na důležitou schůzku, kde budeme chtít být za dámu. Skvěle se hodí i na rande, kdy vás protějšek pozve do nějaké krásné restaurace, kam si nevyjdete ve volném tričku a roztrhaných džínách.

Halenku vybírejte podle příležitosti, podle barvy i podle střihu. Už vám dochází, že jen jedna rozhodně stačit nebude? Tak to máte pravdu!

Foto: ASOS, Kaisers-neue-kleider.com.Přihlašte se k odběru novinek!

Chcete se dozvědět jako první o zajímavých akcích a slevách na módu? Chcete si přečíst nejlepší články jako první? Přihlašte se k odběru novinek!
Avatar

nikolblahova

Móda není jen o dokonalých mírách, móda je i o kyprých tvarech. Každá jsme nějaká - nízká, vysoká, plnoštíhlá i tenká. A přesto jsme každá krásná. Tak nějak po svém. Milujme módu, protože díky ní můžeme vyjádřit, kdo vlastně jsme.