V 60 letech si nechal narůst plnovous a stal se modelem

Nastartovat svou profesní kariéru v 60 letech může například politik, to je zcela běžné, ale aby se tak stalo v modelingu? To se jen tak nevidí.

V 60 letech si nechal narůst plnovous a stal se modelem 3

60 letý – slovy šedesátiletý – Philippe Dumas z Francie dostal v penzi „přelomový“ nápad – nechat si narůst úctyhodný pěstěný plnovous. Jeho přátelé jej začali doslova obdivovat… Netrvalo to dlouho a Philippe si začal dlouho plnit svůj sen a to stát se modelem.

Na známém diskuzním webu reddit.com se místních diskutujících zeptal, zda-li má na to stát se modelem, k příspěvku přihodil několik svých fotek a rázem se doslova strhla lavina obrovského zájmu.

Výsledkem pak pro Philippeho bylo podepsání několika kontraktů s modelingovými agenturami a hrnoucí se zakázky na focení. Se značkou Joop Homme dokonce stihl natočit i video spot.

Joop HOMME sport. #lovelybeards #beardsaresexy #beardporn #beardonstagram #menwithbeards #beardedlifestyle #beardlover

Video zveřejněné uživatelem Philippe Dumas. Paris. France (@dumphil),

Philippovo umění stárnout by mohl závidět každý chlap.

V 60 letech si nechal narůst plnovous a stal se modelem 5

V 60 letech si nechal narůst plnovous a stal se modelem 6V 60 letech si nechal narůst plnovous a stal se modelem 8V 60 letech si nechal narůst plnovous a stal se modelem 9V 60 letech si nechal narůst plnovous a stal se modelem 11V 60 letech si nechal narůst plnovous a stal se modelem 12

Foto: Instagram, HuffingtonPost.ca, Pinterest.


Avatar

Redakce

Bavíme, radíme a inspirujeme. Jsme FashionMagazin.cz a na českém internetu fungujeme už od roku 2012!