Jistě každá z nás zná ty dny, kdy se make-up prostě nedaří. Obočí máme moc tlusté, moc tenké, tmavé a podobně. Řasy s námi odmítají spolupracovat, tvářenka vypadá, jako by nás někdo uhodil a o linkách ani nemluvě. Připravili jsme si pro vás článek plný informací, se kterými váš make-up bude vypadat jako od profesionálního maskéra.

Používejte kvalitní štětce

Pokud toužíte po perfektním líčení, nejdůležitější je začít u kvalitních štětců. Můžete mít ty nejkvalitnější produkty, ale pokud nebudou rozmazané dobře, nikdy nebude váš make-up vypadat přesně podle vašich představ. Samozřejmě je dále důležité štětce udržovat v čistotě a pravidelně je čistit.

Správné držení štětců dělá divy

Jestli máte kvalitní štětce, důležité je i jejich správné držení. Čím blíž máte prsty u štětin, tím více je na ně vyvíjen tlak a naopak. Pokud chcete mít produkty nanesené rovnoměrně, mějte prsty přesně v půlce rukojeti štětce.

Tip: Rozbil se vám váš plochý štětec? Vyrobte si jej pomocí kartáče na pudr. Jednoduše zatočte štětiny a prsty štětiny přidržte. Do doby, než si pořídíte nový štětec, je toto skvělou vychytávkou.

Změňte tvar obličeje

Ne každý je spokojený se svým tvarem obličeje, proto tady máme jednoduchý, ale spolehlivý trik. Bronzer dokáže nemožné, proto pokud máte široký nos a chtěla byste jej mít užší, aplikujte bronzer od kořenu nosu po špičku nosu. Pokud máte vysoké čelo, aplikujte bronzer podél okraje obličeje a kopírujte tak linii vlasů.

Mějte červenou rtěnku neustále po ruce

Často se nám stává, že se nám z postele ráno zkrátka nechce, a tak ani na dokonalý make-up čas nezbývá. Proto je dobré, mít v kabelce připravenou záchranu a to v podobě červené rtěnky. V dnešní době je trendy co nejpřirozenější look, proto vůbec nevadí, pokud nebudete mít namalované oči, vykonturovaný obličej a krásné stíny. Stačí si namalovat rty rtěnkou a okamžitě budete vypadat upraveněji. Tamara Klusová chodí takto „namalovaná“ běžně. Pokud se na výraznou rtěnku necítíte, můžete zvolit jakoukoliv vaší oblíbenou.

Foto: Pinterest.com, Pixabay.com.

Načítání...

Diskuze

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments