Jaké trendy ovládnou letošní jarní líčení? V kurzu budou nejen výrazně rtěnky, ale i oční linky hrající všemi barvami. Nechcete být pozadu? V tom případě byste už teď měly mít jarní líčení v malíčku!

Trendy pro jarní líčení 2019

Konečně jsme se dočkali jara. Příroda se začíná probouzet a módní návrháři již představili nejen jarní kolekci oblečení, ale světlo světa již na módních přehlídkách spatřilo i jarní líčení. Pokud se zajímáte o módu a chcete se oblékat a líčit podle nejnovějších trendů, pak si určitě nenechte ujít následující řádky.

Růžové stíny

První trend, který si společně dnes představíme, se týká líčení očí – konkrétně je řeč o růžovém odstínu na víčkách. Zatímco v loňské sezóně se růžová týkala především rtů, letos je tomu jinak. Pro někoho je růžová barva možná netradiční odstín pro líčení očí – někteří stylisté jsou dokonce toho názoru, že může vytvářet dojem, že oči vypadají unaveně.

Růžová nechá krásně vyniknout každé barvě očí, ať už jsou hnědé, zelené nebo modré. Pokud si na růžovou nevěříte, nemusíte to s ní přehánět, raději zvolte jemnější a méně sytější odstín.

Barevné oční linky

Oční linky nejčastěji vídáme v jejich klasické černé podobě. Určitě ale víte, že o jaru se často říká, že je to nejbarevnější roční období. Není se tedy čemu divit že letos na jaře černé linky zahodíme a místo toho sáhneme po barvičkách.

Letošnímu jaru budou dominovat barevné varianty očních linek. Doporučit vám můžeme například tmavě modrou, ale vybrat si pro sebe můžete kterýkoliv jiný odstín. Pro dokonalý efekt radíme doplnit vámi vybranou barvu oční linky stejným stínem, který nanesete na vnitřní stranu horního víčka.

uz-mate-v-malicku-jarni-liceni-02
uz-mate-v-malicku-jarni-liceni-03

Nápadné odstíny rtěnek

A jsme zase u toho, barvy zkrátka letošnímu jaru udávají směr. A je to dobře protože vaše jarní líčení tak alespoň nebude nuda.

Co se rtěnky týče, vybírat můžete z mnoha odstínů, letos nejvíce pofrčí všechny nápadné barvičky – nejen oranžová nebo sytě červená, ale ani tmavě hnědá nebude krokem vedle. Výrazné rty se nebojte nosit i během dne, pamatujte ale, že k nim musíte volit jemnější líčení.

Foto: Pinterest, Pixabay.com.

Načítání...

Diskuze