Jaro je tady a s ním přichází i příjemně prosluněné dny, hřejivé počasí a samozřejmě také jarní móda, které se už určitě nemůžete dočkat! Konečně přijde čas, abychom schovali do skříně huňaté svršky a nahradily je vzdušnějším oblečením. Chybět by vám neměly zejména šaty, protože ty k jaru patří.

Buďte o krok napřed a zásobte se krásnými kousky, s nimiž uděláte parádu. Jaké šaty jsou připraveny získat si místo ve vašem srdci i šatní skříni?

Jako něžná víla

I když si možná zakládáte na samostatnosti, určitě i vy máte tu a tam chuť působit jako křehká květinka, která potřebuje ochranitelskou náruč. S těmito něžnými šaty budete působit jako jemná víla, kterou bude chtít každý muž ochraňovat a rozmazlovat.

Buďte nebojácná šelma

Nevadí vám být středem pozornosti? V tom případě se oblékněte do šatů s viditelným a výrazným vzorem, ve kterém budete působit jako nebojácná šelma. Nikdo vás nepřehlédne a pozornost se stočí vaším směrem, to se spolehněte!

Rozdávejte dobrou náladu

Zlepšete náladu každému, koho potkáte a nehněte pro to ani prstem. Jak na to? Stačí si obléknout šaty ve veselé barvě, žlutá je naprosto ideální, působí pozitivně a k jaru neodmyslitelně patří.

Nechte své šaty rozkvést

Na jaře nemusí kvést jenom zahrady a louky, rozkvést můžete nechat i své šaty. Květinový vzor je aktuálně velmi trendy a pro hravé jaro se skvěle hodí, nemyslíte? Šaty poseté barvenými květinami jsou za nás jednoznačně jarní must have.

Okouzlete s puntíky

Puntíky jsou in, ať jde o šaty nebo cokoli jiného. Proto by vám ani šaty poseté stovkami puntíků neměly chybět a to nejen na jaře.

Nebojte se výrazných barev

Jestli k jaru něco patří, pak jsou to barvy. Veselé, výrazné a hravé odstíny, kterých si každý okamžitě všimne. A kde jinde je nosit, nežli právě na šatech.

Foto: Pixabay.com, Pexels.com, Unsplash.com.

Načítání...

Diskuze