Nechce se vám utrácet za nové oblečení? Nemusíte, a i přesto si můžete dopřát stylové kousky. Stačí jen začít hrabat a něco pěkného si vyhrabat. Kde? V hrabárně. 

Už jste slyšeli o tzv. hrabárnách? To je takový stylovější second hand, pro milovníky módy naprosto skvělé místo, ve kterém se přehrabují tak dlouho, až narazí na skutečný skvost. Mnohdy doslova za pár korun!

Hrabárny po celé republice

Několik poboček takovýchto hrabáren má společnost Bellitex fashion, s r.o. (www.bellitex.cz) se sítí kamenných obchodů rozmístěných po celé České republice jako například v Mohelnici, Vysokém Mýtě, Opavě, Přerově, Lanškrouně a Znojmě. A další hrabárny pro vás společnost připravuje!

Obchody nejenom pro chudé

V hrabárnách přitom zdaleka nenakupují jen ti tzv. sociálně slabší. Na výběrové second handy nedávají dopustit ani úspěšné podnikatelky. A znám spoustu žen, pro něž je nakupování v second handech adrenalinovým sportem. Nikdy totiž neví, co si z něj odnesou.

Ach ty ceny!

Ceny oblečení v těchto hrabárnách, to je kategorie sama o sobě. Pokusíme se vám nastínit jejich cenovou politiku. Většina zboží uskladněných v hrabárnách stojí 35 kč (to je méně než cheesburger v McDonaldu). Ale můžete se dostat na mnohem nižší cenu. Pokud se během jednoho týdne zboží nevyprodá, první dva dny týdne následujícího (pondělí a úterý) jeho cena klesne na 25 Kč (tolik, tuším, nestojí ani zmrzlina v McDonaldu). Další dva dny (středa a čtvrtek) jej pořídíte za 15 Kč a v pátek, budete-li mít štěstí, bude k mání za neuvěřitelných 10 Kč (za tuto cenu se v Praze ani nevyčůráte).

Staňte se přítelem své hrabárny na Facebooku

Tento dvoutýdenní cyklus se pravidelně střídá ve všech hrabárnách. Dokonalé! O termínech naskladnění nového zboží navíc provozovatel informuje jak na svém webu, tak i facebookových stránkách jednotlivých hrabáren. Takže rozhodně doporučujeme jednu hrabárnu si vybrat a zařadit si ji mezi přátele na Facebooku (disponujete-li samozřejmě facebookovou stránkou). A pak už vám nebude nic bránit v tom začít hrabat a něco pěkného si vyhrabat.

Načítání...

Diskuze