Trendy ušanky v letošní zimní sezóně válí. Slušet bude zejména dlouhovláskám

Hledáte ke svému novému zimnímu kabátu čepici, která vás zahřeje i v těch největších mrazech, je stylová a nevšední? Módní trendy přišly s trendy ušankou, která splní všechny vaše požadavky. Její nošení ale může být tvrdý oříšek.

Extravagantní kousek v neutrálních barvách

Ačkoliv jistě rády nosíte čepice, které jsou barevné a vyčnívají v našich zimních outfitech, nastal čas udělat výjimku. Ušanky totiž svým vzhledem vyčnívají a jsou natolik extravagantní, že nejvíce zazáříte s takovou, která bude v neutrálních tónech. Vsaďte třeba na nadčasovou černou, která je elegantní a hodí se absolutně ke všemu.

Beránkový vzhled nebo umělá kožešina jsou v kurzu

Letošní zimní sezóna se jen hemží beránkovými prvky. Pořiďte si trendy beránkový křivák a k němu se tato stylová ušanka perfektně hodí. Jinak ale nešlápnete vedle ani s takovou, která je z vnitřní strany zateplená umělou kožešinou. Takové ušanky jsou o to více zajímavější a hodí se ke každému zimnímu looku.

Tip: Tento střih čepice je jako dělaný pro dlouhovlásky. Mikádové milovnice by se v ušance mohly zbytečně ztratit a celkový dojem by nebyl lichotivý. Dlouhovlásky budou vypadat neodolatelně, když své vlasy do čepice elegantně upraví třeba pomocí kulmy.

Ušanka v zimní kolekci luxusních značek

Originální ušanka se objevila v zimních kolekcí různých světových luxusních značek, jako například britská Barbour, MAX&Co nebo také Polo Ralph Lauren. Pořizovací ceny těchto luxusních čepic sice sahají do řádů tisíců, jsou ale velmi kvalitní, nadčasové a při správné péči vydrží věčnost.

Otázkou zůstává, budou ušanky trendy i další roky? Troufáme si říci, že ano. Ušanky sice válí zejména v letošní sezóně, ale na trhu módy není žádným nováčkem.

Co na tento trend říkáte vy? Pořídíte si také svou ušanku?


Avatar

NikolKurkova

Oblékání je odrazem člověka - malý kousek z toho, kdo jste, je v tom, co máte na sobě (M. Jacobs). Můžete být každý den za někoho jiného a zároveň sami sebou. Tohle kouzlo na módě prostě miluji.