Žádná žena nechce mít poškozené vlasy, které vypadají unaveně a zanedbaně. Velmi často se říká, že právě vlasy jsou největší chloubou žen, proto se není čemu divit, že si každá z nás přeje mít zdravou a lesklou hřívu plnou objemu.

Poškozené vlasy je potřeba vyživovat jak zvenčí, tak zevnitř

Máte-li poškozené vlasy, pak logicky přemýšlíte nad tím, co pro ně můžete (nebo snad musíte) udělat, abyste jim opět navrátily ztracenou sílu, lesk i šmrnc.

Nutno dodat, že vlasy je potřeba vyživovat jak zvenčí, tak i zevnitř. Dobrou zprávou je, že svým vlasům můžete pomoci čistě přírodními pomocníky. Ještě lepší zprávou je, že většinu z nich máte určitě doma!

Unavené, poškozené nebo zplihlé vlasy? Víme, co vám pomůže!

Ať už jsou vaše vlasy poškozené, unavené, zplihlé nebo třeba suché, máme pro vás šikovnou pomoc. Je přírodní, levná a nemusíte pro ni nikam chodit. Že to zní báječně? No to si pište!

Přírodní pomoc pro:

Poškozené vlasy

Vlasům škodí sluníčko, špatně zvolená barva nebo i nevhodná péče. V důsledku toho se mohou hodně poškodit a vypadat nevzhledně. Máte takový problém i vy? Pak čtěte!

Na hodně poškozenou hřívu vám pomůže kombinace vaječných žloutků, medu a kokosového oleje. Ze dvou žloutků, lžíce medu a lžíce kokosového oleje vytvořte kašičku, kterou si naneste podle délky vašich vlasů a nechte na nich cca 30 minut působit. Následně si vlasy umyjte obvyklým způsobem, masku používejte 1-2x do týdne.

Suché vlasy

Majitelky suchých vlasů, zpozorněte! Nyní tu máme tip přesně stvořený pro vaše vysušené kadeře!

Jestliže se vaše vlasy lámou, jsou příliš suché a nevypadají ani trochu zdravě, vezměte si na pomoc oblíbené žluté ovoce – banán! Ten pomocí vidličky rozmačkejte a smíchejte se třemi lžícemi olivového oleje. Přidat můžete i lžičku medu. Vzniklou směs pak vmasírujte na vaše suché vlasy a nechte 15 minut působit. Následně umyjte, masku používejte 1x do týdne.

Unavené vlasy

Jsou-li vaše vlasy unavené, působí zplihle a jako bez života, pak i pro vás máme recept na přírodní pomoc, kterou si během pár minut můžete doma vykouzlit.

Budete potřebovat polovinu avokáda, 2 lžíce kokosového oleje, 1 lžíci medu a 1/4 hrníčku majolky. Ze všech surovin připravte směs, kterou si naneste do celé délky vlasů a nechte působit 15 minut. Poté stačí vlasy nejdříve opláchnout a poté umýt obvyklým způsobem, masku aplikujte 1x do týdne.

Mastné vlasy

Máte mastné vlasy? A jste z nich nešťastné? Není se čemu divit! Mastné vlasy vypadají zanedbaně a lidé ve vašem okolí si pak často myslí, že se o sebe příliš nestaráte. A přitom to vůbec není pravda.

Naštěstí si nemusíte zoufat, protože nezapomínáme ani na vás! Přírodní pomoc ve vašem případě představuje šťáva z citronu, ke které přidáte 1 lžíci medu a 1/4 hrníčku jablečného octa. Směsí si pak vlasy propláchnete, vmasírujete ji do pokožky a necháte 30 minut působit. Následně opláchnete, směs aplikujte 1x do týdne.

Foto: Unsplash.com, Pixabay.com

Načítání...

Diskuze