My ženy stále toužíme po tom být dokonalé. Když se rozmohl trend umělých řas, kdy budete vypadat dokonale nalíčené i při ranním probuzení, bylo jasné, že je to něco, co musí každá žena vyzkoušet. Vše má však svá pro a proti. Jaké řasy zvolit? Poradíme v dnešním článku. 

Metoda řasa na řasu

Nejrozšířenější způsob umělého prodlužování řas je tzv. řasa na řasu. Jedná se o aplikaci umělých řas ve vámi zvolené délce na vaše přírodní řasy. Ačkoliv zní poměrně riskantně použít umělé řasy na své přirozené, kosmetické firmy mají jasno – tento způsob prodlužování řas je nejšetrnější k vašim přírodním řasám. Umělá řasa vypadne pouze když vypadne vaše přírodní řasa, což je naprosto přirozené. Zároveň tak nejsou zatížené a vaše přirozené řasy se mohou stále obnovovat a nadále růst.

Jaká je skutečnost?

Vše má svá pro a proti. Ačkoliv všichni říkají, že je tento způsob šetrný k vašim přírodním řasám a nehrozí vám nadměrné vypadávání řas, realita je trochu jiná. Umělé řasy se totiž mohou během každodenních aktivit zlomit, nebo nešikovně zkřížit s ostatními řasami, což může poškodit vaše přirozené řasy, které okamžitě vypadnou. Musíte si tedy dávat velký pozor např. na spaní na břiše, mnutí očí po ránu či vyhýbat se makeupu a líčidlům, které mohou být mastné a poškodit vaše umělé řasy.

Přírodní krása nade vše

Ačkoliv mít umělé řasy vám usnadní práci s každodenním líčením a vypadáte 24 hodin denně dokonale nalíčené, mít své přírodní řasy, které jsou pouze zvýrazněné řasenkou, má stále více pro než proti. Pokud vás trápí krátké délka řas, doporučujeme vyzkoušet různá séra na podporu růstu řas, které skutečně fungují. Pomoci ke krásným dlouhým řasám si můžete také pomocí kleštiček, které řasy natočí a po nanesení řasenky vypadají opticky delší.

Foto: Unsplash.com.

Líbil se ti článek?

Sdílej ho s přáteli
TwitterFacebookWhatsAppLinkedInPinterest
Načítání...

Diskuze