Udržujte se v kondici podle zásad božské Kate Moss

Britská topmodelka Kate Moss má za sebou krom zářné kariéry také divočejší období, které modelku doprovázelo hezkou řádku let. Kromě bujarého života plného večírků na sobě Kate vždy také tvrdě makala, aby se udržela na vrcholu a my musíme uznat, že se tvrdá dřina vyplatila. Jen málokdo by totiž Kate Moss neznal, její pevná vůle, sexy postava i krásná tvář jí dokonale proslavily.

Buďte fit jako Kate Moss

Mnohé ženy k této krásné topmodelce vzhlíží a považují ji za svůj vzor. Inspirujte se Kate Moss i vy a udržujte se dokonale v kondici podle zásad, kterých se drží i ona sama. Když to fungovalo u ní, bude to fungovat i u vás!

Zdravá strava dokáže hodně

V minulých letech se nekonala párty, na které by se Kate neobjevila. A kde se objevila, tam měla sklenku vína v ruce. Nebylo žádným tajemstvím, že se ráda napila, a pokud šlo o stravu, nebylo zrovna o co stát.

Nyní ale Kate Moss vystřídala alkohol a nezdravá jídla za vyváženou stravu, která je pestrá, různorodá a dle jejích slov i velmi chutná, když víte, jak správně na to. Sama Kate prohlašuje, že ačkoli by tomu dříve nevěřila, zdravá strava prý dokáže divy.

Zamilujte si jógu, uvolní tělo a pročistí mysl

Věděli jste, že Kate Moss každý den cvičí jógu? Tohle oblíbené cvičení je známé po celém světě, v poslední době také stále vyhledávanější a to nejen proto, že mu propadla i tahle nádherná topmodelka.

Kate o hodinách jógy prohlásila, že jsou její potravou pro duši. Nejenže si při józe krásně uvolní tělo, ale především pročistí svou mysl, což je prý potřeba k udržení psychického zdraví. Učitelkou jógy se pro Kate stala Nadia Narain, ke které na hodiny jógy chodí například i Reese Witherspoon.

Pohyb vás musí bavit, teprve až poté má smysl

Kate sama o sobě kdysi dávno řekla, že není zrovna milovnicí sportu. Hýbat se sice musela, aby si udržela svoji dokonalou postavu, vždy ale ke sportu přistupovala jako k nepříjemné povinnosti a nutnosti.

Pak se ale cosi změnilo a Kate si pohyb zamilovala. Nyní cvičí několik hodin každý den. Ani ne tak proto, že by musela, ale proto, že se v pohybu našla a začal ji bavit. Teprve až poté má podle ní smysl.

Zdroj info: Independent, Vogue (1), Vogue (2).


Avatar

nikolblahova

Móda není jen o dokonalých mírách, móda je i o kyprých tvarech. Každá jsme nějaká - nízká, vysoká, plnoštíhlá i tenká. A přesto jsme každá krásná. Tak nějak po svém. Milujme módu, protože díky ní můžeme vyjádřit, kdo vlastně jsme.