Hydratovaná pokožka je symbolem krásy a mládí. Pleťovou kosmetiku hravě zvládáte, ale do zbytku těla se vám vůbec nechce? Nejste jediní! Přečtěte si naše tipy na vyživenou pokožku, které jsou ideální i pro lenochy.

Z posledních sil si před spaním dopřejete relaxační sprchu, ale na mazání se hydratačním krémem nemáte ani pomyšlení? Naštěstí v dnešní době máme vymoženosti, díky kterým to už dávno není nutné. Nicméně jednou za čas je to více než vhodné.

Foto: Pexels.com

Začněme třeba tím, že si klasický sprchový gel vyměňte z poličky za sprchový olej. Je mnohem příjemnější a okamžitě se do něj zamilujete a hlavně pokožku jemně promastí a ta bude hezky hydratovaná. Nemusíte se bát, pocit mastné pokožky se většinou nedostavuje.

A jestli máte raději koupání ve vaně, využijte toho a pořiďte si kvalitní mléko do koupele. Ideálně takové, které obsahuje navíc vitamíny a minerály.

Foto: Pexels.com

Klasické koupání je pro pokožku spíše vyčerpávající a mimo jiné voda dehydratuje, proto volte kvalitní přísady do koupele a dopřejte si ten nejlepší relax, který bude mít dlouhodobé účinky.

Samozřejmě nezapomeňte na nejlevnější způsob hydratace pokožky a tím nemůže být nic jiného než dostatečný pitný režim. Poctivý pitný režim vás skutečně dokáže ušetřit vrásek, suché, podrážděné pokožky a jiným zdravotním problémům.

Foto: Pexels.com

Tělovému mléku se nejspíš jednou za čas nevyhnete. Pokud opět zvolíte kvalitní produkt, bude vám stačit aplikace jednou týdně. A to je přece lepší, než každý den!

Před samotnou hydratací použijte peeling pro odumření staré kůže a lepší vstřebatelnost hydratačních produktů. Právě tento jeden den v týdnu se zavřete do koupelny, zapalte svíčku a nechte si čas jen pro sebe a své kosmetické rituály.

Uvidíte, že si hydrataci nakonec zamilujete a budete se na svou chvilku vždy těšit.

Diskuze

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments