Máte těsně před dovolenou, ale to, co jste chtěla stihnout jste vypustila, odkládala, nebo na to prostě nezbyl čas? Ať už je to cokoliv, poradíme vám, jak i za krátkou dobu dosáhnout toho, abyste byla na pláži jako modelka. Nevěříte, že je to tak snadné? Přesvědčte se sama!

Postarejte se o své nohy

Pokud se během roku o své nohy příliš nestaráte, před dovolenou je nejvyšší čas. Zajděte si na kvalitní pedikúru a nechte se postarat o vaše paty odborníky. V nových botách, které jste si jistě pořídila se budou krásně vyjímat a až bude vaše nové boty někdo obdivovat, určitě nechcete, aby viděl vaše zanedbané nohy. Nohy nás nesou celý život a dostávají zabrat, tak proč jim nevěnovat trochu pozornosti a péče.

Chyťte bronz

Teď si nejspíš říkáte, proč byste měla jet na dovolenou opálená, když se opálíte tam, že? Ale co si budeme povídat, sexy tělo přece jenom vynikne lépe s opálenou pokožkou. Pořiďte si samoopalovací krém a alespoň tři dny před odjezdem se mažte. Dávejte ovšem pozor na krémy, které vám mohou vytvořit fleky. Proto ho raději použijte už tři dny před tím, než odjedete, protože v případě fleků, je můžete snadno odstranit peelingem.

Také doporučujeme abyste před nanesením samoopalovacího krému řádně očistila své tělo peelingem. Nejúčinnější je cukrový peeling. Jen smíchejte cukr a váš běžný sprchový gel do misky a je hotovo. Vyhněte se obličeji, krystalky by mu mohly ublížit.

Přebytečné tekutiny a toxiny

Na dovolenou už zřejmě zhubnout nestihnete. Proto se alespoň snažte zbavit přebytečných tekutin a toxinů, které v těle nejsou třeba. Zbavíte se jich na lymfatických masážích, které vám udělají v různých salonech. Během těchto masáží se vám na různých místech, a hlavně na hlavních partiích, které jsou většinou problémové, vyhladí kůže a výrazně zpevní. Budete se cítit lehčí a vaše nohy by tak měly po krátké době i vypadat. Jedna masáž trvá pouhou hodinu, tudíž to stihnete i v největším presu.

Přestože je to masáž, ale nečekejte, že se budete cítit odpočatá. Budete se cítit spíš jako po maratonu. Ideální je kůra deseti masáží a alespoň jedna týdně.  Doma už jen omezte cukr a alkohol úplně vypusťte. Pro ploché bříško jezte řecký jogurt, okurku nebo mandle!

Foto: Unsplash.com.

Načítání...

Diskuze