Projíždíte často Pinterest a toužíte mít šatní skříň jako je na fotkách? Máte ale omezené možnosti a prostory? Nevadí. Existuje spousta způsobů, jak mít skříň jako z Pinterestu a přesto to bude pořád ta vaše. Pojďme se společně podívat na to, jak takovou skříň vytvořit.

Dvakrát měř, jednou řež

Ještě před tím, než se rozhodnete nakupovat nejrůznější police, organizéry a závěsné tyče, vše si pořádně proměřte a rozkreslete přesně tak, jak chcete aby vaše vysněná skříň vypadala. Pokud máte přesnou vizi, zkuste ji porovnat s ostatními a rozhodně si přestavbu řádně rozmyslete.

Vytřiďte svůj starý šatník

Stejně, jako když si koupíte novou peněženku a vytřídíte z té staré nepotřebné papírky a účtenky, udělejte to samé se starým šatníkem. Vytřiďte z něj staré oblečení, které nepoužíváte nebo je zničené. Nemusíte oblečení hned vyhazovat do koše, zkuste jej darovat nebo prodat. Každé zboží má svého kupce.

Sehrané barvy

Vybrala jste si krásně barevně sladěnou šatnu? Zapojte fantazii a vymalujte zadní stěnu šatníku, použijte ve stejné barvě závěs v kontrastním odstínu, zkrátka cokoli. Pokud chcete mít šatnu opravdu slazenou do posledního detailu, myslete i na to, jakou barvu oblečení nosíte nejvíce a tím se také řiďte. Uvidíte, že následné kombinování barev bude o něco jednodušší.

Organizace na prvním místě

Kdo nesní o dokonale organizované šatně? Pokud máte volnou místnost a volnou ruku, můžete se tak „vyřádit“ a vykouzlit si šatnu snů. Pokud máte menší prostor, nebojte se opatřit si boxy, krabice, organizéry a košíky.

Vestavěné skříně

Vestavěný policový systém s promyšleným designem, vám může nabídnout všechna úložná řešení, potřebná pro nádhernou a organizovanou skříň. Pokud plánujete mít ve své šatně i botník, doporučujeme mít boty vyskládané hezky pod sebou. Rovněž doporučujeme obuv po každé procházce umýt a vystříkat sprejem do bot.

Pokud máte boty, které nosíte jen na významné příležitosti, slaďte je podle barev. Oblečení by mělo být v každém případě krásně uložené, jinak dokonalé skříně nikdy nedosáhnete.

Foto: Unsplash.com, Pinterest.

Načítání...

Diskuze

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments