Pevná prsa jsou snem snad každé z nás. Jen si sáhněte do svědomí, jestli i vy tajně netoužíte po přitažlivě pevném poprsí, od kterého muži nedokážou odtrhnout zrak a které vám jiné ženy tiše závidí. Chcete-li mít pevná prsa, vyzkoušejte některý z našich fíglů!

Co funguje na pevná prsa? Tajemství odhaleno!

Pevná prsa jsou jako sen, bohužel příroda je v tomto ohledu tak trochu proti nám. Žádná z nás se nevyhne stárnutí a zub času se nemilosrdně podepíše na všech. I když stárnutí bohužel nelze zastavit, můžete si pevný a pružný dekolt udržet o něco déle. Stačí vyzkoušet některé z následujících tipů.

1. Nezanedbávejte cvičení, má na prsa zásadní vliv

Asi nejúčinnější prevencí je pravidelné cvičení, které rozhodně nelze brát na lehkou váhu. Pravidelným prováděním speciálních cviků docílíte posílení prsního svalstva, zároveň dojde k posílení svalstva na zadní straně ramen. Doporučujeme buď klasické cviky (ženy mohou provádět odlehčené ženské kliky), nebo jednoduchý cvik v podobě spojení dlaní před sebou a vyvíjení tlaku proti sobě – takto vydržte několik vteřin, povolte a opakujete alespoň 10 x, ideálně několikrát během dne.

2. Vybírejte vhodnou podprsenku, může zpomalit stárnutí

Pevná prsa si udržíte o to déle, pokud jim dopřejete kvalitní spodní prádlo. Divili byste se, kolik žen a dívek nosí špatně zvolenou velikost podprsenky, která je jim buď příliš malá, nebo naopak příliš velká – a oboje je samozřejmě špatně. Správně zvolená podprsenka zajistí vašim ňadrům dostatečnou oporu, prsa díky ní nebudou nepřirozeně svěšená a tím pádem se oddálí jejich stárnutí. Někdy stačí tak málo, jako třeba věnovat výběru spodního prádla dostatek pozornosti. A odměna bude zasloužená!

ucinne-figle-pro-pritazlive-pevna-prsa-ktery-vyzkousite-04
ucinne-figle-pro-pritazlive-pevna-prsa-ktery-vyzkousite-03

3. Dopřejte ňadrům zdravé prokrvení, odvděčí se vám

Do třetice všeho dobrého doporučíme pravidelné prokrvování prsní tkáně za pomoci střídavého proudu teplé a studené vody. Zkuste na to myslet pokaždé, když se budete koupat nebo sprchovat – na závěr sprchujte prsa střídavě teplou a vlažnou vodou. Dojde tak ke zdravému prokrvení vnitřní tkáně, což bude mít za následek vyšší elasticitu a pružnost pokožky.

4. Nezapomínejte svá prsa mazat, zaslouží si to

Jako poslední fígl poradíme pravidelné promazávání prsou, které můžete provádět klidně každý večer – zabere vám to pár minut, ale výsledek bude stát za to. K promazávání ňader můžete použít buď speciální zpevňovací séra, nebo obyčejné tělové mléko či krém.

Foto: Pixabay.com.

Načítání...

Diskuze