Úchvatné Slovenky známé v Česku ukazují, jak se oblékat s grácií a vkusem. Češky, inspirujte se!

Slovenky jsou vždy elegantní a vždy stylové. Alespoň tedy ty, které se často pohybují v Česku a jsou součástí tzv. veřejného života. A pro mnoho Češek jsou velkou inspirací! Které Slovenky obdivujeme a které bychom si u nás v Česku měli vzít za inspiraci?

Táňa Pauhofová

Táňa Pauhofová je slovenská herečka. Narodila se 13. srpna 1983 v Bratislavě. Je známá svými výkony v televizi, divadle a také ve filmu. Táňa Pauhofová hrála v mnoha českých a slovenských filmech a televizních seriálech. Patří mezi respektované herečky ve svém oboru a získala několik ocenění za svou práci. Její herecký talent ji učinil populární jak na české, tak na slovenské herecké scéně.

Její rusovlasá kštice a jiskra dělá z této herečky velmi dobře zapamatovatelnou osobnost a možná i díky tomu se stala tolik populární. Na svém instagramovém profilu ráda sdílí fotky ze svého života, z mateřství, ale i z pracovních příležitostí. Nezřídka máme možnost nahlédnout do zajímavého stylu, kterým se Táňa prezentuje.

Táňa svou úžasnou ženskost ráda obléká do nesmírně elegantních kousků, které k sobě vždy perfektně pasují. Nejedná se o žádnou prvoplánovou vyzývavost, ale skutečnou eleganci. A tím nás nesmírně inspiruje.

Vica Kerekes

U rusovlasýh krásek ale ještě zůstaneme. Vica Kerekes, které bychom jen stěží hádali věk přes 40, lze bez skrupulí označit za opravdovou sexbombu. Výrazné ženské křiky, které Vice pán bůh nadělil, ty nelze přehlédnout.

Vica Kerekes je slovenská herečka maďarského původu. Narodila se 28. března 1981 v městě Fiľakovo na Slovensku. Je známá svými výkony v televizi a filmu a patří mezi respektované herečky ve střední Evropě.

Smyslná Vica také ráda sdílí střípky svého života na sociální sítí Instagram, odkud pak lze načerpat styl, kterým Vice dokáže okouzlit. V poslední době můžeme Vicu vidět v prvorepublikových kostýmech díky filmům, jako je Resistance, ve kterých Vica účinkovala a kde tyto úžasné dobové kostýmy vynosila. Vica se dokáže přizpůsobit každé době a vždy vypadat fantasticky.

Zuzana Belohorcová

Slovenská rodačka ze Žiliny bude za 3 roky slavit padesát a přesto vypadá tak úchvatně, že bychom jí jen stěží hádali víc než 40.

Zuzana Belohorcová se v Česku dostala do povědomí díky erotickému pořadu Peříčko, který moderovala. Dnes má Zuzana dvě děti s podnikatelem Vlastimilem Hájkem.

Zuzana velmi ráda prezentuje střípky svého života na instagramu, kde ji sleduje takřka půl milionu lidí! Zuzana se svou rodinou pobývá na slunném Tenerife, takže fotografie, kterými nás zásobuje prostřednictvím svého instagramu, mají dovolenkový a pohodový nádech po celý rok.

Závěrem

Je důležité si uvědomit, že obecné tvrzení o tom, že lidé v jedné zemi se oblékají lépe než v jiné, není spravedlivé ani přesné. Styl oblékání a vkus v módě jsou výrazně subjektivní a individuální. Lidé v každé zemi a regionu mají různé preference a vkusy ohledně oblečení, které jsou ovlivněny kulturou, osobními preferencemi, módními trendy a mnoha dalšími faktory.

Které Slovenky inspirují vás? Dejte vědět v komentářích!

Zdroj info: Wikipedia.


Avatar

Agáta Eismannová

Jsem trochu snílek, trochu módní nadšenec, trochu romantik, trochu cynik. Zajímám se o zdraví a krásu, zejména o zevní péči o naše tělo. Není mi ale lhostejné ani to, co do svého těla dostávám skrze potraviny. Ráda předávám své vědomosti a zkušenosti i z oblasti zdravé výživy.