Účesy pro polodlouhé vlasy 2014

Účesy pro polodlouhé vlasy pro rok 2014 přinesly celou řadu zajímavých trendů, které rozhodně stojí za zmíňku na našem módním magazínu. Je pravda, že rubrice s názvem „dámské účesy“ se v poslední době příliš nevěnujeme – v porovnání s konkurenční rubrikou „pánské účesy“ pak ženy doslova zanedbáváme.

A tak jsme řekli NE. Holky, ženy, dívky a dámy, v dnešním článku vám vrátíme vše i s úroky. Pohodlně se usaďte a pojďte se inspirovat zajímavými módními účesy pro polodlouhé vlasy, které nás obklopují v roce 2014.

Keep it simple – to platí i pro účesy

Německá herečka Diane Kruger nás zaujala svým jednoduchým, leč velmi povedeným účesem při příležitosti Hollywood Costume Opening Party.

Diane+Kruger+Shoulder+Length+Hairstyles+Medium+clvegqaOAfUl

Diane+Kruger+Shoulder+Length+Hairstyles+Medium+G5iL6ygk0QslDiane+Kruger+Shoulder+Length+Hairstyles+Medium+KFgzbU5m8oalDiane+Kruger+Shoulder+Length+Hairstyles+Medium+lF1DqhTq-fDlDiane+Kruger+Shoulder+Length+Hairstyles+Medium+rWW3YjB3ab1l

Jane Fonda ze známého hereckého rodu se narodila v roce 1937, je jí tedy 76 let a stále dokazuje, že je to žena, která má módní cit v krvi. Zvolila velmi šmrncovní účes, díky němuž omládla o desítky let. Která 76 letá žena umí vypadat tak dobře, jako Jane Fonda?

Jane+Fonda+Shoulder+Length+Hairstyles+Medium+3qPLYYucCcpl

Jane+Fonda+Shoulder+Length+Hairstyles+Medium+gPVmVJoONB7lJane+Fonda+Shoulder+Length+Hairstyles+Medium+Wcey-EOHIbalJane+Fonda+Shoulder+Length+Hairstyles+Medium+YUOeQX03zzLl

Tamara Taylor je další herečkou, jejíž účes pro polodlouhé vlasy doslova vybízí k prachsprostému zkopírování. Sluší vám ofiny? Pokud ano, vytiskněte si tuhle fotografii a donesete ji ke svému kadeřníkovi, nikdo vám tohle kopírování určitě nebude zazlívat ;). Pokud k tomuto účesu zvolíte okouzlující úsměv, jako Tamara, budete i vy hvězdou.


Zajímá vás, kde najít slevový kupon třeba na parfums.cz? Klikněte a dozvíte se více ;).


Tamara+Taylor+Shoulder+Length+Hairstyles+Medium+_LLsChv5Yk5l

Tamara+Taylor+Shoulder+Length+Hairstyles+Medium+H_Uz6MKlGuTlTamara+Taylor+Shoulder+Length+Hairstyles+Medium+kY9llBKp2ZnlTamara+Taylor+Shoulder+Length+Hairstyles+Medium+t8UvsHQubXllTamara+Taylor+Shoulder+Length+Hairstyles+Medium+vCykmv8-DoLl

Francouzská herečka Clotilde Courau předvedla další zajímavý účes pro polodlouhé vlasy. Všimněte si, že stejně jako Jane Fonda i Clotilde Courau na své hlavě vykouzlila velmi mladistvě, rozverně a rebelsky vypadající účes ála rozcuchaný školák. Tenhle trendy trik vám dokáže „ubrat několik let“.

Clotilde+Courau+Shoulder+Length+Hairstyles+62mvGkoBH3Bl (1)

Clotilde+Courau+Shoulder+Length+Hairstyles+aFk_g8VUWGClClotilde+Courau+Shoulder+Length+Hairstyles+AUZ5l0SsbrelClotilde+Courau+Shoulder+Length+Hairstyles+P4xP812LSxQl

Známá módní blogerka Hanneli Mustaparta se zúčastnila Paris Fashion Week Womenswear Spring/Summer 2015 a „dovolila“ si zvolit takhle jednoduchý účes. Co na to říct? Snad jen – roztomile teenagerovsky jemný vzhled umocnila na nejvyšší možnou míru a my jen tleskáme.

Hanneli+Mustaparta+Shoulder+Length+Hairstyles+_h4JRP6CstEl

Hanneli+Mustaparta+Shoulder+Length+Hairstyles+MVAfc1CfCFVlHanneli+Mustaparta+Shoulder+Length+Hairstyles+oGdIdhA8p1jl

Už víte, co frčí v trendech pro účesy pro polodlouhé vlasy 2014?

Jednoduchost. Poslední roky je snad v každém oboru a odvětví kladen důraz na jednoduchost. Ať už se jedná o účesy nebo ne, jednoduchost vítězí na celé čáře.

Pokud jste žena staršího ročníku a chcete tak trošku opticky omládnout. Inspirujte se rozcuchaným účesem v podání Jane Fondy nebo  Clotilde Courau, určitě uspějete. Pokud jste mladší ročník, spoléhejte na přirozenost a zvolte pro své polodlouhé vlasy opravdu jednoduchý účes – i na slavnostní příležitosti je to více než dostačující. Nebo myslíte, že  si Diane Kruger a  Clotilde Courau svými účesy uřízly ostudu? Ne. Neuřízly :-).


Avatar

Agáta Eismannová

Jsem trochu snílek, trochu módní nadšenec, trochu romantik, trochu cynik. Zajímám se o zdraví a krásu, zejména o zevní péči o naše tělo. Není mi ale lhostejné ani to, co do svého těla dostávám skrze potraviny. Ráda předávám své vědomosti a zkušenosti i z oblasti zdravé výživy.