Dlouhá hříva sice působí žensky a je pravda, že dlouhé vlasy společnost považuje za vizitku žen, ne všechny chceme nosit vlasy sahající až pod zadek. Některé ženy se zkrátka v dlouhých vlasech necítí a raději svou kštici zkracují. 

Máte i vy krátké vlasy? Nebo máte vlasy dlouhé, ale láká vás kratší sestřih? Ať už je to tak či onak, co byste řekly na inspiraci účesů pro krátké vlasy? Věřte, že i s krátkou hřívou můžete udělat dojem!

Nebojte se ostříhat!

Mnoho žen si často pohrává s otázkou, jestli se vzdát delších vlasů a vsadit na krátký účes. Kolikrát je za tím strach, zdali jim krátké vlasy vůbec budou slušet. Pravda je, že krátké vlasy mohou zalichotit každé z nás, určitě je ale potřeba dobře vybírat. S výběrem vhodného účesu i střihu nebo délky vám poradí šikovná kadeřnice – zkušené kadeřnice dokážou odhadnout, co vám bude sedět a co naopak ne. Není ostuda nechat si poradit.

Ne vždy je vhodné chtít účes z obrázku…

Už se vám někdy stalo, že jste se doslova zamilovaly do nějakého účesu, který měla vaše oblíbená zpěvačka, herečka nebo jiná celebrita? A také jste udělaly tu chybu, že jste s fotografií v ruce běžely ke kadeřnici a pevně si stály za tím, že prostě chcete tenhle jediný účes a tečka?

Ne vždy je rozumné trvat na účesu z obrázku, který se nám líbil. To, že sluší někomu jinému, totiž ani zdaleka neznamená, že bude slušet i nám. Proto si nechte poradit, kadeřnice by vám měla doporučit, jestli je daný účes zrovna pro váš typ vlasů vhodný nebo ne.

V galerii najdete spoustu inspirace na účesy vhodné pro krátké vlasy. Mrkněte a uvidíte, jestli mezi nimi najdete to pravé právě pro vaše vlasy. Ženám krátké vlasy sluší, hoďte za hlavu předsudky, že krátké háro náleží jen mužům. Vyberte si účes, který vám padne směle do toho. Změna je život a krátké vlasy jsou změna opravdu parádní!

Foto: Pexels.com, Pinterest.com.

Načítání...

Diskuze