Léto bohužel končí a nám nezbývá nic jiného, něž soustředit se na trendy podzimu. Pro tentokrát svůj zájem obrátíme k účesům, které jsou právě v kurzu.

Oblíbené mikádo

Podzim ovládne nesestříhané mikádo, které se vrací ještě v o pár centimetru kratší podobě. Celebrity své vlasy zkracují ostošest a zdá se, že dlouhovlásky budou ještě nějaký ten pátek pasé. Mikáda si můžete všimnout u Seleny Gomez, která svým vlasům také citelně odlehčila.

Pokud je pro vás mikádo v délce přibližně do půlky krku příliš velkou výzvou, zkuste lob bob neboli mikádo po ramena, který nosí například slavná topmodelka Bela Hadid.

Pixie cut

Jestliže máte jemnou tvář a troufáte si na něco kratšího než je mikádo, je pro vás zaručeně nejlepší volbou pixie cut. Vhodným výběrem bude každopádně  prodloužený pixie, neboť nabízí širokou škálu stylingu.

Objemné vlny doladí váš účes

Vlny a kudrliny byly trendy již v roce 2017 a jsou v kurzu i nyní. Platí ale zásada, čím objemnější a větší vlny, tím lépe.

Pokud patříte mezi slečny s rovnými vlasy zkuste trvalou. Nemusíte se bát, že by vám trvala vlasy poničila. Od 90. let se technika znatelně posunula k lepšímu.

Buďte nepřehlednutelná se stříbrným účesem

Pokud se vyznačujete extravagancí a láskou k různým typům experimentů, vyzkoušejte stříbrný přeliv. Stříbrný přeliv naprosto ovládl zbytek roku 2018. Můžete si být jistí, že tímto účesem své okolí rozhodně překvapíte.

Vsaďte na jemnost – elegantní cop

Podzim hlásí, že skřipce a retro látkové gumičky jsou zpět. Co se barev týče, čím barevnější, tím lepší. Hlavní je, aby byly vidět. Lze je zakomponovat do jakýhkoli druhů copů a doplnit i čelenkou.

Foto: Unsplash.com.

Načítání...

Diskuze