Jak vybrat účes, který vám bude perfektně sedět? Zaměřte se na znamení zvěrokruhu

Chcete začít rok 2021 s novým účesem? Zkuste si trochu zaexperimentovat a vyzkoušejte účes, který vám předurčil zvěrokruh. Po tom všem, co jsme v roce 2020 zažili, neexistuje lepší čas, než začít znovu s něčím novým.

Dynamický Beran

O Beranovi je známo, že je odvážný a rád čelí výzvám. Má velké sebevědomí a nebojí se jít za tím, po čem touží. Tak silné znamení potřebuje silný účes.

Foto: Pixabay.com

Žena Beran ráda experimentuje a nosí to, co je právě v módě. Miluje střídání barev. Nejvíce jí sluší dlouhé vlasy a nebojí se nechat si je klidně prodloužit. Skvělou volbou jsou sponky do vlasů různých barev a tvarů nebo barevné příčesky.

https://www.instagram.com/p/CIGP7axD_H6/

Praktický Býk

Býci umí ocenit krásu a přírodu. Jsou trpěliví a vyrovnaní.

Foto: Pixabay.com

Často zůstávají u přirozeného vzhledu vlasů a s oblibou využívají difuzér k jejich vysoušení a podpoře přirozeného vlnění. Ocení také delší vlasy, květované barety, sponky či hřebínky.

Foto: Unsplash.com

Náladový Blíženec

Blíženci milují koketování, zábavu a chtějí působit mladistvým dojmem. Dokážou přijmout změny a nevadí jim mít každou chvíli jiný účes. Nemusí se bát vyzkoušet jakýkoliv vzhled vlasů i různorodé barvy.

Foto: Pixabay.com

Slušet vám bude zajímavě upravený cop.

https://www.instagram.com/p/CFM_ao-BCrC/

Soucitný Rak

Raci si váží starých a zažitých tradic, touží předávat moudrost ostatním. K jejich životnímu stylu patří účes střední délky a často se nechávají inspirovat hollywoodskými hvězdami.

Foto: Pixabay.com

Nejjednodušší a nejoblíbenější variantou je pro ně klasický ohon, vysoký i nízký, krátký nebo dlouhý.  S oblibou si nechávají vlasy prodloužit.

https://www.instagram.com/p/CJ6g9b8lgHT/

Kreativní Lev

Dobrodružní a odvážní Lvi vyzařují energii a dozajista k nim patří divoké kudrny. Proto rádi investují do nástrojů, jako jsou natáčky, kulmy a různé loknovačky, aby dosáhli právě tohoto vzhledu.

Foto: Pixabay.com

Sofistikované lvice si mohou nechat vlasy rovné, ale s pořádným objemem. Koneckonců, co je lev bez své hřívy?

Foto: Unsplash.com

Vtipná a okouzlující Panna

Panny jsou známé jako perfekcionisté a věnují pozornost detailům a všemu, co dělají. Hodí se pro ně účesy se složitými detaily, jako například elegantní a uhlazený extra dlouhý ohon.

Foto: Pixabay.com

Skvěle vypadá plochý vyžehlený vzhled ve střední části. Vypadá to velice elegantně.

https://www.instagram.com/p/CJ6r8gFAeb8/

Harmonické Váhy

Váhy ve svém životě vždy hledají rovnováhu a mají rády kreativní a esteticky příjemné prostředí. Je pro ně velmi obtížné najít jen jeden účes. Chtějí půvab, čím víc tím lepší. Často si nechávají prodloužit vlasy, protože milují dlouhé a husté vlny, nejlépe ozdobené květinovou čelenkou.

Foto: Pixabay.com

Chcete-li věci změnit, můžete také nosit cop obtočený kolem hlavy jako čelenku. To posílí vaši ženskou stránku.

https://www.instagram.com/p/CJ392y3MBOx/

Silný Štír

Štíra charakterizuje zejména jeho velká energie. Jsou vášniví, mocní a odhodlaní. Někdy zůstávají nepochopení, protože prostě ví, co chtějí. Patří k velmi lákavým znamením zvěrokruhu. Potřebují mít perfektní a upravený účes. Nic jim nesmí stát v cestě, rozhodně ne rozcuchané vlasy.

Foto: Pixabay.com

Na druhou stranu je neomezený výběr barev, klidně může přecházet z jednoho extrému do druhého. Miluje silné a zdravé vlasy, proto dbá na jejich výživu. Jsou tajuplní a jejich účes by měl vždy obsahovat ofinu, nejlépe hozenou přes jedno oko.

https://www.instagram.com/p/CGNYE5ujbCS/

Optimistický Střelec

Střelci milují život a patří k velmi kreativním a spontánním lidem. Mají odvahu vyzkoušet cokoliv. Jako dobrodruzi mohou vyzkoušet riskantnější styly, které si ostatní nemohou dovolit.

Foto: Pixabay.com

Ozdobte si vlasy třpytivým leskem a vyzkoušejte všechny variace copánků od klasického až po složitou francouzskou variaci.

https://www.instagram.com/p/CJ894cKjsXa/
https://www.instagram.com/p/CJ6Wu7CBVB9/

Dobrosrdečný Kozoroh

Kozorozi patří k loajálním a milujícím znamením, kteří zároveň touží v životě dosáhnout vrcholu a aby dosáhli svých cílů, nezastaví se před ničím.

Foto: Pixabay.com

Jejich účes má mít v ideálním případě délku po ramena a vlasy sestříhané do vrstev. Takto se jednoduše udržuje, ale vlasy nejsou natolik krátké, aby nešly svázat do culíku.

Pokud chcete malou změnu, vytvořte poloviční culík. Nic vám nepadá do obličeje, a přitom stále vypadáte elegantně.

https://www.instagram.com/p/B8P-VqdpUjD/
https://www.instagram.com/p/CAA1bKTH3Is/

Přátelský Vodnář

Vynalézaví a soucitní Vodnáři touží vyjádřit svou jedinečnost. Mají talent na pozorování budoucích trendů a je velmi pravděpodobné, že vyzkouší mnoho účesů, než najdou ten perfektní.

Foto: Pixabay.com

Skvělé jsou pro ně střihy ze středně dlouhých vlasů. Nejvíce však milují dlouhé a rozevláté plážové vlny, které přesně charakterizují jejich lásku ke slunci a vodě.

Foto: Unsplash.com

Citlivá Ryba

Nápadité a citlivé ryby touží po harmonii a spokojené koexistenci s ostatními. Údajně toto znamení obsahuje určitou část ze všech ostatních znamení.

Foto: Pixabay.com

Účesy, které se podobají vlnám oceánu nejlépe odpovídají běžným rysům všech Ryb. Jejich křehké rysy příjemně zdůrazní jemné melíry a mladistvou eleganci dodají lesklé účesy podpořené výživným sérem nebo olejem.

https://www.instagram.com/p/CJ8wKpzsw7g/