Znáte ten pocit, když je venku nesnesitelné horko a vlasy se vám nepříjemně lepí ke krku i obličeji? Tehdy snad každou z nás napadne, že by snad bylo nejlepší, nechat se ostříhat. Jenže pak se ochladí a my si svých dlouhých loken zase vážíme a nedáme na ně dopustit. Léto je sice krásné, ale pro nás ženy v mnoha ohledech nepohodlné. Zpříjemněte si prázdninové měsíce pěkným účesem, díky kterému se můžete proměnit v něžnou vílu i smyslnou svůdnici!

Nechte vlasy rozpuštěné

Když nechcete nic řešit, složitě vymýšlet nebo stát dlouhé minuty před zrcadlem, nechte si vlasy obyčejně rozpuštěné. Může to na první pohled působit nudně, ale když jsou vlasy čisté a je o ně postaráno, pak i ledabyle rozpuštěné mohou působit velmi žensky.

Zapleťte je do copu

Jen málokterá žena neumí plést copy, vždyť se to většina z nás naučila už jako malá holka. My jsme si třeba s kamarádkami jako malá děvčátka vzájemně zaplétaly vlásky do nejrůznějších copů a copánků – někdy stačil jeden, jindy dva, pak jsme jich měly plnou hlavu. Je to prostě klasika!

Nasaďte na hlavu klobouk

Ne vždy máme čas udržovat vlasy čisté a pro ženu, což mi jistě potvrdíte, není nic horšího, nežli kdyby musela jít s mastnou hlavou mezi lidi. Brr, ta představa mě děsí, a měla by každou z nás, která si na svém vzhledu zakládá. Pro takové okamžiky je dobré mít po ruce slušivý klobouk, který nejenže schová mastnou hřívu, ale zároveň i dobře vypadá. A v létě navíc ochrání před úpalem, což je bonus navíc!

Položte do vlasů květinovou čelenku

Květinové čelenky se v posledních letech hodně rozmohly a já bych se hodně divila, kdyby šel tento oblíbený trend mimo vás. S květinovou čelenkou se okamžitě proměníte v něžnou vílu, která v mužích vzbuzuje dojem, že potřebuje ochránit.

Odhalte holý krk

Víte, čemu žádný muž neodolá? Pohledu na odhalený ženský krk a šíji! Tato místa na našem těle jsou pro ně obrovským lákadlem. Proč je tedy trochu nepozlobit a nenosit vlasy ledabyle přehozené na jedno rameno? I tak málo stačí, věřte mi!

Vsaďte na obyčejný culík

Když se vám nic nechce, nebo když třeba jdete sportovat, není nic jednoduššího, nežli vlasy stáhnout do obyčejného culíku. A nenechte se odradit tím, že se mu někdy přezdívá koňský ohon!

Nebojte se být roztomilá

Pokud se ve vás, někde v hloubi vaší dušičky, pořád ukrývá vaše nevybouřené, dětské já, dovolte mu občas zase spatřit světlo světa. Vždyť každá z nás je někdy trochu bláznivá a ulítlá, nebo se snad pletu? Tento účes je pro tyto účely jako stvořený!

Vykouzlete romantické vlnky

Každá žena je romantička, některá více, jiná méně, ale v každé z nás je ta romantikou nabitá dušička, pro kterou tolik milujeme romantické filmy a potrpíme si na romantická gesta. Pokud chcete dosáhnout romantického vzhledu, vykouzlete si něžné vlnky!

Foto: Pixabay.com.

Načítání...

Diskuze