Také každý den nevíte, co se svými vlasy? Pojďte se s námi podívat na trendy účesy, které ocení všechny maminky. K jejich údržbě nepotřebujete skoro nic! Tyto účesy jsou praktické a rychlé, takže za pár minut můžete hravě vypadat upraveně a šik!

Bochánek je sázka na jistotu!

Může být uhlazený, ale i rošťácky rozverný. Bochánek skryje vlasy, když jste si je zrovna nestihla umýt a cítíte, že začínají být mastné. Stejně budete vypadat parádně! Vlasy si chyťte u hlavy a začněte jimi točit dokola. Když je máte dost zatočené, omotejte je dokola kolem místa, kde je drdol nejširší. Pak už stačí jen upevnit průhlednou gumičkou nebo pinetkami a máte krásný a moderní účes!

Jedinečný bob

Někdy se stane, že vlivem hormonálních změn naše hříva již není tak hustá, jako byla dříve. Když se vám nechce za každou cenu udržovat dlouhé vlasy, zvolte bob. Sluší naprosto všem ženám bez rozdílu věku!

Bob nosí i světové celebrity:

  • Keira Knightley
  • Kaia Gerber
  • Cate Blanchet

Sluší stejně mladým kočkám i zralým kráskám. A úprava? Vůbec žádná. A když už, stačí účes trochu vyfoukat. Budete se cítit jako královna!

Asymetrické mikádo je působivé

Mikádo, kdy je jedna strana střižena v kratší délce, je skvělý tip pro všechny ženy, které si přejí vypadat stylově. Tento střih byl zvolen jako jeden z nejtrendovějších pro letošní rok. Pro údržbu stačí vlasy umýt a pečlivě vyznačit pěšinku, která by měla být na stranu. Už se těšíte, až překvapíte sama sebe? Tento účes si oblíbila i Cameron Diaz, která na jeho praktičnost nedá dopustit. A nutno přiznat, že jí sedne skvěle!

Tyhle TOP účesy sluší všem věkovým kategoriím, a jsou naprosto jednoduché na údržbu. Nechce se vám denně trávit hodinu před zrcadlem, abyste se líbila sama sobě? Vsaďte na naše tipy. Také už se nemůžete dočkat na letní vlasovou změnu? Hurá do toho!

Foto: Shutterstock.com.

Další nálož inspirace najdete na našem Instagramu!
Líbil se vám článek?
FashionMagazin.cz na homepage Seznamu?Přidat boxík na Seznam.cz
Sledujte FashionMagazin.cz také na Google News!

Diskuze

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments