Vlasy jsou chloubou každé ženy. Proto bychom se o ně měly s respektem starat, aby byly stále krásně zdravé, pevné a lesklé. Bohužel každodenní používání fénu, kulmy a laku na vlasy našim vlasům moc nesvědčí. Výsledkem jsou vysušené a roztřepené konečky. Dejte tomuto týrání na pár týdnů pauzu a nechte vlasy odpočívat díky elegantnímu drdolu. 

Nejoblíbenější účes v letních měsících

Vysoký drdol je bezesporu nejoblíbenějším účesem letních měsíců. Vlasy vám nepřekáží a zbytečně se v horkém počasí nemastí. Perfektně navíc ladí k typicky letnímu oblečení a především pak k oblíbenému stylu “boho”. Během letních měsíců, kdy každá žena používá minimum líčení, je pak taková kombinace naprosto dokonalá. Pokud navíc smotáte vaši hřívu do drdolu, jste rázem připravena i třeba na rande během pěti minut.

[easy-image-collage id=68644]

Vysoký drdol zvýrazní rysy obličeje

Pokud vaše vlasy svážete do vysokého drdolu a malé tzv. baby vlásky zpevníte voskem nebo lakem na vlasy, dosáhnete dokonalého zvýraznění rysů vašeho obličeje. S rozpuštěnými vlasy je velká část vašich rysů skrytá pod padající pramínky, pomocí vysokého a upnutého drdolu si sama všimnete, jak krásné máte lícní kosti. Tip: Pokud chcete být výraznější, doporučujeme nalíčit si oční linky, které vám vykouzlí kočičí oči, budete nepřehlédnutelná! 

Jemné zvlnění z postele může být vaší předností

Určitě to znáte také. Večer usínáte s dokonale rovnými vlasy a ráno se probudíte s vlnkami, o kterých jste ani nevěděla, že je máte. Využijte těchto “spánkových vlnek” a udělejte z nich přednost. Vlasy jen jemně rozčešte, konečkům dejte hydratační olejíček, který o vaše vlasy bude mezitím pečovat a vlasy stáhněte do uvolněného drdolu. Pár pramínků podél obličeje záměrně uvolněte. Tento účes je jako dělaný k elegantnímu saku nebo krajkové halence.

Foto: Unsplash.com, Shutterstock.com.

Diskuze

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments