Trápí vás větší bříško nebo prostornější zadeček? Věřte mi, že každá z nás by na sobě nějaký ten nedostatek našla. A nejenom jeden, to si pište! Ačkoli nejsme dokonalé, protože dokonalost je mnohdy nedosažitelný cíl, můžeme se s pomocí outfitu cítit dobře, můžeme dosáhnout toho, aby nám to slušelo, abychom se cítily dobře. I s pár kily navíc, i s větším zadečkem nebo povoleným bříškem. 

Znáte tuniky?

Víte, co je tunika? Je to druh dlouhé halenky, která je typická tím, že má volný střih. A právě v tom je její kouzlo. Díky svému volnému a dlouhému střihu si hravě poradí se zamaskováním většího bříška, objemnějších boků nebo prostorově náročnějšího zadečku. Nosit je můžete v džíny, hodí se i k legínám, takže záleží jen na vás, co si pod tuniku obléknete.

V boho stylu

Nádherné tuniky nesoucí se v boho stylu vám okamžitě učarují. Boho styl je v poslední době stále oblíbenější, pyšní se vzdušností, lehkostí a má v sobě jisté kouzlo, kterému nelze odolat.

S nádechem elegance

Tuniku opravdu můžete nosit kamkoli. Pokud budete chtít dosáhnout elegantního looku, stačí si obléknout tuniku v tmavší barvě, kdy samozřejmě nemusí být jen černá, ale hodí se i tmavě šedá nebo třeba tmavě modrá. Tmavou tuniku zkombinujte se světlými kalhoty, to bude vypadat skvěle.

V duchu horkého léta

Tunika na léto je ideální věc, klidně si pod ní můžete vzít kraťasy a vyrazit někam na výlet. A když už tuniku na léto, tak jedině s nějakým pěkným letním vzorem, co říkáte?

S něžným motivem

Kombinace bílé barvy a jemného motivu či vzoru nemůže dopadnout jinak, nežli na jedničku s hvězdičkou, klidně i dvakrát podtrženou. Umím si podobný kousek představit třeba tehdy, když si vyrazíte na rande, kde přeci jen není na škodu působit jako něžná a jemná květinka, že?

Ve výraznějších barvách

Tak tohle je naprostý opak toho, co jsem napsala výše. Pokud chcete být vidět, chcete na sebe upoutat pozornost a to dokonce i přes své nedostatky, které pod tunikou schováváte, pak je tunika ve výrazných barvách zkrátka nutností.

Foto: H&M, ZARA.