Chcete změnu, ale bojíte se jí? Od barvy až po střih toho o vás mohou vlasy říct mnoho. Ofina je rozhodně ten typ účesu, který nikdy nenudí a neomrzí. Navíc vám bude stačit k rannímu stylingu pouze kartáč, fén a maximálně 5 minut. No není to snem každé z nás? Teď už je jen na vás, jaký střih si vyberete. Bude to dlouhá nebo krátká ofina? Šikmý nebo rovný střih? Na výběr máte nespočet různých střihů, tak směle do ní.

S nůžkami opatrně

Pokud jste se rozhodla pro ofinu, rozhodně se nevydávejte do boje sama! Mohla byste toho později litovat. Také není dobré rozhodnutí svěřit vaše vlasy do rukou nezkušené kamarádky. Raději se vydejte ke kadeřníkovi, který vám poradí se střihem, stylingem a nakonec vám ušmikne ofinu na míru přesně podle vašich představ.

Každý den můžete být jiná

Jste jedna z žen, která nosí skoro každý den culík? Značí to, že nevíte, co s vašimi vlasy a rozhodně to chce změnu. Jeden den můžete mít nádherný elegantní drdol, kde bude předností ofina. Druhý den naopak můžete mít jen tak nedbale rozpuštěné vlasy a ofina váš vzhled opět ozvláštní a váš look nebude vypadat nudně. Pokud si na ofinu netroufáte, ale moc se vám líbí, existuje spousta kvalitních klip-in ofin. Víte, že si ji můžete jednoduše vytvořit ze svých vlasů? Na internetu je spousta návodů, tak se můžete inspirovat.

Existuje spousta důvodů, proč mít ofinu

Správně střižená ofina podtrhne celkový vzhled a dokáže vás omladit. Schová nedostatky pleti a bude vám rámovat obličej. Jak jsme již zmínili, ušetří vám spoustu času. Dokáže schovat například vysoké čelo, pokud s ním nejste spokojená. Vždy je důležité se o typu ofiny poradit s odborníkem, protože ofina nemusí slušet každému. Navíc ji dokáže přizpůsobit vašemu účesu, a naopak dokáže přizpůsobit váš účes ofině.

Suchý šampon nejlepší kamarád

Ofina se zřejmě bude mastit více, než ostatní vlasy a tím bude ztrácet na objemu. Abyste tomuto problému předešla, pořiďte si zásoby suchého šamponu, který vás vždy zachrání a vaše vlasy budou vypadat pokaždé svěže. Nepříjemnému maštění se také vyhnete tak, že si nebudete do vlasů vůbec sahat, jelikož je na rukou spousta špíny a potu.

Foto: Unsplash.com, Pinterest.

Načítání...

Diskuze

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments