TRIWA – hodinky s příběhem

Pomalu se blíží čas Vánoc a je třeba začít uvažovat, čím letos potěšit své blízké. Jedním z častých, byť většinou nesprávně zvolených dárků, jsou hodinky. Hodinky již dávno neplní funkci pouze ukazatele času. Ta je, troufnu si říct, odsunuta až jednu ze spodních příček kritérií.

Hodinky jsou dnes především jedním z nejvýraznějších a nejoblíbenějších módních doplňků. Proto při jejich výběru je rozhodující vzhled, způsob použití, materiály, funkce ale také značka a cena. Zároveň by měly ladit ke zbytku outfitu – zejména k obuvi a pásku. Dnes již málokdo vlastní hodinky pouze jedny. Daleko častější a praktičnější je vlastnit několik krásných kousků a kombinovat je pro různé příležitosti.

Obdobně přemýšleli o současném trhu s hodinkami čtyři přátele ze Švédského Stockholmu, a nakonec se v roce 2007 rozhodli založit vlastní kolekci a vystupují po jménem TRIWA. Název pocházející ze slovního spojení „Transforming the Industry of Watches“ přesně vystihuje filozofii tohoto týmu, dnes již přibližně třiceti lidí. Na začátku chtěli hodinky, které budou rádi nosit, které budou moderní, precizně zpracované a kvalitní. A tohoto přístupu se nyní již více než desetiletá značka drží stále.

Při pohledu na nabídku uvidíte sami, že design hodinek je opravdu nadčasový, minimalistický i univerzální.  Perfektně zvolené kombinace barev ciferníků, řemínků a ručiček spolu krásně ladí a vytváří dojem moderních kvalitních hodinek, což podtrhují i materiály. Zapomeňte na plastové či pryžové řemínky, TRIWA hodinky používají k výrobě téměř výhradně vysoce kvalitní kůži v kombinaci s pověstnou švédskou ocelí. Zároveň nechybí vychytávky jako luminiscenční ručičky, jeden či více chronografů, datumovka nebo dokonce pozlacené pouzdro.

Větší část nabídky je určena pro pány, některé modely lze využít jako unisexové, ale i nabídka pro dámy se pomalu začíná rozšiřovat.

Moderní design hodinek dovolí hodinky nosit jak do společnosti, tak při sportovních aktivitách, a přitom se vůbec nemusíte bát, že by hodinky působily laciným dojmem, ba naopak se snadno můžou utkat o vaši přízeň s prémiovějšími značkami.

TRIWA své povědomí u zákazníky zvyšuje i dalšími moderními doplňky, proto v jejich nabídce najdete například i sluneční brýle nebo různé druhy náramků. Při jejichž výrobě jsou použity zbytky materiálů z ostatních produktů, což je v dnešní době s důrazem na udržitelnost více než chválihodné. Tyto doplňky mají opět jednoduchý, ale o to více zajímavý design.

Aktuální nabídka hodinek TRIWA

TRIWA ARCTIC KLINGA DARK BROWN CLASSIC

triwa-hodinky-s-pribehem-06
triwa-hodinky-s-pribehem-05

TRIWA ASH ASKA CHAMPAGNE GOLD CLASSIC

triwa-hodinky-s-pribehem-03
triwa-hodinky-s-pribehem-01

TRIWA ASH KLINGA BLACK CLASSIC

  • elegantní unisexové hodinky
  • řemínek z kůže
  • pouzdro z nerezové oceli
  • praktická datumovka s ukazatelem dní v týdnu
  • skvěle se hodí pro každodenní nošení do zaměstnání, perfektně vyniknou k černým polobotkám
  • k zakoupení: https://www.24time.cz/ash-klinga-black-classic-531381/
triwa-hodinky-s-pribehem-08
triwa-hodinky-s-pribehem-07

Foto: Facebook.com/triwaofficial, 24Time.cz.

Načítání...